دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۳ تیر ۱۳۹۷ / ۱۳:۱۶
سرویس : خراسان جنوبی
کد خبر : ۱۶۲۶۱۲
گزارشگر : ۷۹

اهدای بیش از 20 هزار جفت کفش به دانش آموزان تحت حمایت خراسان جنوبی ​

(یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷) ۱۳:۱۶

۲۰ هزار و ۲۰۰ جفت کفش از طرف بانک ملت به دانش آموزان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد خراسان جنوبی اهدا شد.

مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی در دیدار با مدیر شعب بانک ملت استان، گزارشی از توزیع کفش‌های اهدایی بانک ملت به دانش آموزان تحت حمایت ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رضا سلم آبادی، مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی ضمن تقدیر از عملکرد بانک ملت در حمایت از نیازمندان، گفت: تمامی کفش‌های اهداشده توسط بانک ملت با اولویت مناطق محروم استان و در اسرع وقت توزیع می‌شود.

سلم آبادی در ادامه افزود: سهمیه اشتغال بانک ملت در سال گذشته هفت میلیارد و 900 میلیون تومان بوده است که با تعامل خوب و سازنده این بانک، 100 درصد سهمیه ابلاغی، جذب‌شده است.

وی گفت: کفش‌های اهدایی توسط بانک ملت به کمیته امداد در استان‌های محروم از قبیل سیستان و بلوچستان، خوزستان، کهکیلویه و بویراحمد، لرستان و خراسان جنوبی توزیع‌شده است.

مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی بابیان اینکه هم‌اکنون بیش از ۲۰ هزار دانش‌آموز نیازمند در استان وجود دارد، افزود: از این تعداد بیش از ۹ هزار و ۱۰۰ دانش‌آموز و یک هزار و ۵۰۰ دانشجو در سطح استان تحت حمایت کمیته امداد هستند.

مدیر امور شعب بانک ملت خراسان جنوبی در این مراسم گفت: کفش‌های اهدایی به سفارش بانک ملت و در جهت حمایت از کالای ایرانی توسط یکی از شرکت‌های تولیدکننده کفش در کشور باکیفیت بالا تولیدشده و جهت توزیع در بین دانش آموزان نیازمند به کمیته امداد اهداشده است.

ابراهیم کرمی در ادامه افزود: توسط بانک ملت 101 هزار جفت کفش در 5 استان محروم کشور توزیع شد که سهم استان خراسان جنوبی 20 هزار و 200 جفت کفش مشخص شد و جهت توزیع در بین دانش آموزان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد قرارگرفته است.

وی پرداخت تسهیلات اشتغالزائی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد را یکی از اولویت‌های بانک ملت عنوان کرد و افزود: از افتخارات بانک ملت، اعطای تسهیلات اشتغالزائی به مددجویان کمیته امداد است که توانسته است موجب توانمندسازی، ایجاد اشتغال و کسب درآمد برای خانوارهای تحت حمایت شود.

انتهای پیام  

تعداد بازدید : ۳۲۰

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید