دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۰ تیر ۱۳۹۷ / ۰۸:۲۹
سرویس : خراسان جنوبی
کد خبر : ۱۶۲۷۲۰
گزارشگر : ۷۹

واگذاری 79 خودرو نیسان به مددجویان خراسان جنوبی

(یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۷) ۰۸:۲۹

طی سال گذشته در جهت توانمندسازی خانوارهای تحت حمایت، 79 خودروی وانت نیسان با اعتبار دو میلیارد و 689 میلیون تومان به مددجویان تحت حمایت خراسان جنوبی واگذار شد.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خراسان جنوبی گزارشی از واگذاری خودروی وانت نیسان به مددجویان تحت حمایت این نهاد ارائه داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید رضا حسینی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: طی تفاهم‌نامه سه‌جانبه میان کمیته امداد، صندوق کارآفرینی امید و شرکت خودروی زامیاد 79 دستگاه خودروی نیسان با اولویت توسعه اقتصادی و اشتغال‌زایی مناطق محروم و روستایی طی سال گذشته به مددجویان تحت حمایت تحویل داده شد.

حسینی بابیان اینکه 90 درصد ارزش هر خودرو را صندوق کارآفرینی امید به مددجویان تحت حمایت تسهیلات پرداخت کرده است، افزود: 10 درصد باقیمانده نیز توسط خود مددجویان از طریق صندوق امداد ولایت پرداخت‌شده است.

وی هدف از واگذاری خودروهای نیسان به مددجویان تحت حمایت را ایجاد اشتغال و توانمندسازی خانوارهای تحت حمایت عنوان کرد و افزود: تسهیلات قرض‌الحسنه پرداخت‌شده به مددجویان با بازپرداخت پنج‌ساله و شرایط ویژه اعم از دارا بودن پنج سال بیمه بدنه خودرو و بیمه تسهیلات و به سهولت در اخذ ضامن به متقاضیان صورت گرفته است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خراسان جنوبی ایجاد درآمد پایدار را از اصلی‌ترین اهداف این نهاد در رفع محرومیت عنوان کرد و افزود: از 79 خودروی واگذارشده به مددجویان تحت حمایت، 70 خودرو دوگانه‌سوز، 7 خودرو پادرا و دو خودرو بنزینی بوده است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۷۷

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید