دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۱۹ تیر ۱۳۹۷ / ۱۴:۰۰
سرویس : خراسان جنوبی
کد خبر : ۱۶۲۸۸۵
گزارشگر : ۷۹

54 خانوار تحت حمایت خراسان جنوبی صاحب خانه شدند

(سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷) ۱۴:۰۰

​از ابتدای سال جاری 54 خانوار روستایی و شهری کمیته امداد استان خراسان جنوبی، با اعتبار بیش از 501 میلیون تومان صاحب‌خانه شدند.

مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد خراسان جنوبی به تشریح اقدامات این نهاد برای ارائه خدمات عمرانی به خانوار های تحت حمایت پرداخت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ محمود گل محمدی، مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان خراسان جنوبی گفت: کمک به ساخت و یا خرید مسکن، تعمیرات جزئی و کلی ساختمان، حصارکشی، ساخت حمام، سرویس بهداشتی و آشپزخانه و بهره‌مندی از انشعابات آب، برق، گاز به خانوارهای تحت حمایت، خدمات عمرانی این نهاد را تشکیل می‌دهد.

گل محمدی یکی از دغدغه‌های مهم خانوارهای تحت حمایت را داشتن سرپناه مناسب عنوان کرد و افزود: به همین جهت برطرف کردن مشکل مسکن مددجویان یکی از راه‌های توانمندسازی آنان و از ابتدای سال جاری 54 واحد مسکونی شهری و روستایی با اعتبار 501 میلیون تومان خریداری و یا احداث‌شده است.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از مددجویان تحت حمایت در استان دارای مسکن نامناسب و اجاره‌نشین هستند، افزود: از همکاری خیران و گروه‎های جهادی در ساخت مسکن محرومان، می‌توان به عنوان یک الگو برای ارائه خدمات مناسب به جامعه هدف استفاده کنیم.

مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد خراسان جنوبی کمک به تعمیرات کلی و جزئی 205 واحد مسکونی مددجویان تحت حمایت، شامل تعمیرات داخلی منازل حصارکشی، ساخت حمام و سرویس بهداشتی مددجویان را از دیگر فعالیت‌های عمرانی این نهاد عنوان کرد و افزود: از ابتدای سال جاری بیش از 201 میلیون تومان هزینه شده است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۵۰

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید