جزییات خبر

یکشنبه / ۲ دی ۱۳۹۷ / ۱۳:۰۵
سرویس : خراسان جنوبی
کد خبر : ۱۶۵۷۷۱
گزارشگر : ۷۹

بهره‌مندی 2 هزار مددجوی خراسان جنوبی از آموزش‌های فنی و حرفه‌ای

(یکشنبه ۲ دی ۱۳۹۷) ۱۳:۰۵

از ابتدای سال جاری 2030 نفر از مددجویان تحت حمایت استان با معرفی به مراکز فنی و حرفه‌ای، مهارت‌های لازم را فراگرفتند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رضا سلم آبادی، مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: برگزاری دوره‌های آموزشی فنی‌وحرفه‌ای یکی از مهم‌ترین برنامه‌های حمایتی کمیته امداد است تا زمینه اشتغال و فعالیت در بخش‌های مختلف اقتصادی برای کلیه مددجویان تحت حمایت و نیازمندان فراهم شود.
سلم آبادی هدف از برگزاری این دوره‌های مهارتی را آشنایی مددجویان متقاضی کار با محیط کسب‌وکار و عوامل موفقیت در بازار کار عنوان کرد و افزود: از ابتدای سال جاری 2030 نفر از مددجویان تحت حمایت به مراکز فنی و حرفه‌ای معرفی و مهارت‌های لازم را فراگرفتند.
وی بابیان اینکه توانمندسازی مددجویان از طریق آموزش‌های فنی و حرفه‌ای امکان‌پذیر است، افزود: برگزاری دوره‌های مهارت‌آموزی مسیر خوداتکایی مددجویان تحت حمایت را هموار می‌کند و امیدواریم با شناسایی فرصت‌های شغلی جدید و نوین، فعالیت‌های گسترده‌تری را در این امر به انجام رسانیم.
مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: از تعداد 2030 مددجوی تحت حمایت که به مراکز فنی و حرفه‌ای معرفی‌شده‌اند، 758 نفر در دوره‌های مقدماتی، 412 نفر در پایدارسازی و توسعه و 860 نفر آموزش‌های مهارتی را فراگرفتند که بیش از 215 میلیون تومان از سوی کمیته امداد هزینه شده است.
 انتهای پیام

تعداد بازدید : ۹۲۵
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید