جزییات خبر

چهارشنبه / ۵ دی ۱۳۹۷ / ۱۱:۵۲
سرویس : خراسان جنوبی
کد خبر : ۱۶۵۸۴۵
گزارشگر : ۷۹
طی 8 ماهه سال جاری

پرداخت 72 میلیون تومان صدقه خراسان جنوبی‌ها از روش‌های نوین

(چهارشنبه ۵ دی ۱۳۹۷) ۱۱:۵۲

مردم نیکوکار خراسان جنوبی طی هشت‌ماهه سال جاری 72 میلیون و 800 هزار تومان صدقه از روش‌های نوین به نیازمندان اهدا کردند که نسبت به مدت مشابه سال قبل 98 درصد رشد داشته است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رضا سلم آبادی، مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: مردم نیکوکار استان طی هشت‌ماهه سال جاری سه میلیارد و 120 میلیون تومان به نیازمندان کمک کردند که از این مبلغ 72 میلیون 800 هزار تومان از طریق روش‌های نوین صورت گرفته است.
سلم آبادی به‌کارگیری روش‌های پرداخت نوین و الکترونیکی را درسهولت پرداخت و سرعت مورد تأکید قرارداد و افزود: کاهش هزینه‌های جمع‌آوری، سرعت در انتقال وجوه و پیشگیری از سرقت صندوق توسط سارقان از مزیت‌های پرداخت صدقه با روش الکترونیکی است و مشترکین می‌توانند از طریق شماره‌گیری# ۰۵۶*۸۸۷۷*، ارسال یک پیام بدون متن به سر شماره ۸۸۷۷، شماره‌گیری تلفن گویای ۰۹۶۸۸۷۷ کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را به نیازمندان پرداخت نمایند.
وی خاطرنشان کرد: صدقه‌های جمع‌آوری‌شده در سرفصل‌های تأمین جهیزیه، هزینه‌های تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان، مسکن، درمان و پرداخت تسهیلات به افراد تحت حمایت کمیته امداد و نیازمندان هزینه می‌شود.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۹۸
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید