جزییات خبر

سه شنبه / ۱۸ دی ۱۳۹۷ / ۱۳:۱۱
سرویس : خراسان جنوبی
کد خبر : ۱۶۶۰۹۵
گزارشگر : ۷۹

حمایت 118 هزار مشترک صدقات از نیازمندان خراسان جنوبی

(سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷) ۱۳:۱۱

هم‌اکنون 118 هزار و 878 مشترک صدقات در استان فعال است و مردم نیکوکار استان به‌طور میانگین ماهانه بیش از 391 میلیون تومان صدقه به نیازمندان کمک می‌کنند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رضا سلم آبادی مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: مردم متدین و سخاوتمند استان در 9 ماهه امسال، بالغ بر سه میلیارد و 523 میلیون تومان صدقه در راستای احیا و ترویج سنت‌های حسنه انفاق به منظور کمک به محرومان و نیازمندان اهدا کردند.

سلم آبادی افزود: هم‌اکنون 118 هزار و 878 مشترک صدقات در استان فعال است و مردم نیکوکار استان به‌طور میانگین ماهانه بیش از 391 میلیون تومان صدقه به نیازمندان کمک می‌کنند.

وی تصریح کرد: صدقات جمع‌آوری‌شده مردم بر اساس موازین شرعی در سرفصل‌های مختلفی از قبیل خدمات درمانی، فرهنگی، ازدواج، مسکن و غیره مددجویان تحت حمایت و اقشار نیازمند هزینه می‌شود.

وی گفت: کمیته امداد با شناسایی و بررسی مشکلات خانوارهای تحت حمایت، بانک اطلاعاتی دقیقی از نیازمندی‌های مددجویان فراهم کرده است و کمک‌های خیران و مردم نیکوکار استان در اسرع وقت در بین نیازمندان توزیع می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی به توسعه روش‌های نوین جهت پرداخت صدقات اشاره کرد و گفت: هم استان‌های خیر و سخاوتمند می‌توانند با استفاده از گوشی تلفن همراه و با شماره‌گیری #056*8877*، ارسال یک پیام بدون متن به سر شماره 8877، شماره‌گیری تلفن گویای 0968877 کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را به نیازمندان پرداخت کنند.

وی پرداخت صدقه به روش الکترونیکی را بهترین روش پرداخت صدقه عنوان و مطرح کرد: کاهش هزینه‌های جمع‌آوری، سرعت در انتقال وجوه و پیشگیری از سرقت صندوق توسط سارقان از مزیت‌های پرداخت صدقه با روش الکترونیکی است و مشترکین می‌توانند از طریق تلفن همراه و اپلیکیشن آپ صدقات خود را برای کمک به نیازمندان واریز کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۸۹۵
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید