جزییات خبر

دوشنبه / ۷ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۲:۳۱
سرویس : خراسان جنوبی
کد خبر : ۱۶۹۸۶۵
گزارشگر : ۷۹
مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی عنوان کرد:

پرداخت 31 میلیارد تومان کمک معیشت به مددجویان تحت حمایت خراسان جنوبی

(دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸) ۱۲:۳۱

مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی از پرداخت 31 میلیارد و 453 تومان کمک معیشت طی سه ماهه نخست سال جاری به منظور رفع بخشی از مشکلات معیشتی مددجویان خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رضا سلم آبادی، مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: تمامی خدمات کمیته امداد با هدف بهبود وضعیت معیشتی و توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت اجرا می‌شود و این نهاد به منظور رفع بخشی از نیازهای اساسی مددجویان تحت حمایت، مستمری ماهیانه به خانوارهای تحت حمایت پرداخت می کند.
سلم آبادی با بیان اینکه علاوه بر کمک معیشت ماهیانه، مشکلات خانوارهای تحت حمایت بررسی و بسته به نیاز آنها، خدماتی به آنان پرداخت می شود، افزود: پرداخت مستمری به منظور رفع بخشی از مشکلات معیشتی مددجویان اعطاء می شود که در این زمینه طی سه  ماهه سال جاری 31 میلیارد و 453 تومان به حساب سرپرستان خانوار تحت حمایت واریز شده است.
وی خاطر نشان کرد: هم اکنون 42722 خانوار درسطح استان تحت حمایت کمیته امداد هستند که از این تعداد 31578 خانوار معیشت بگیر عادی و 11144 خانوار شامل تبصره 14 هستند که خدمات حمایتی به این افراد ارائه می شود.
مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی اظهار داشت: در کنار مستمری پرداختی ماهیانه، خدمات حمایتی دیگری همچون درمانی، فرهنگی، ساخت و تعمیر مسکن، کمک هزینه‌ جهیزیه، آموزش‌های فنی و حرفه‌ای، تسهیلات قرض الحسنه یا کمک نقدی بلاعوض و پرداخت تسهیلات اشتغال زایی نیز به خانوارهای تحت حمایت ارائه می شود.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۱,۰۲۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید