جزییات خبر

سه شنبه / ۸ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۲:۳۹
سرویس : خراسان جنوبی
کد خبر : ۱۶۹۸۹۳
گزارشگر : ۷۹
طی امضای تفاهم نامه همکاری محقق شد:

اهدائ 1000 کارت سپهر دانش آموز به ایتام خراسان جنوبی

(سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۸) ۱۲:۳۹

از سوی بانک صادرات استان خراسان جنوبی در اقدامی خیرخواهانه 100میلیون تومان در قالب کارت هدیه سپهر دانش آموز به 1000 یتیم و فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد اهدا کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رضا سلم آبادی، مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی در مراسم امضائ تفاهم نامه همکاری فی مابین کمیته امداد و بانک صادرات گفت:در قالب این تفاهم‌نامه برای یک هزار نفر از دانش آموزان یتیم و فرزند محسنین در بانک صادرات حساب سپهر دانش آموز بازگشایی می‌‍شود.
 سلم آبادی در ادامه افزود: در این حساب مبلغ ۱۰۰ هزار تومان برای هر نفر سپرده گذاری می‌شود که ۳۰ درصد آن توسط کمیته امداد و ۷۰ درصد از سوی بانک تامین خواهد شد.
 مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی با بیان اینکه امکان برداشت از این حساب وجود دارد گفت: سپرده گذاران مقطع ابتدایی تا سقف ۵۰۰ هزار تومان و سایر مقاطع تا سقف یک میلیون تومان امکان دریافت تسهیلات از این بانک را دارند.
 وی با اشاره به وجود ۱۰ هزار دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد خراسان جنوبی اظهار داشت: در مرحله اول اولویت این افتتاح حساب فرزندان محسنین و ایتام مستعد هستند اما امیدواریم طرح برای تمامی دانش آموزان اجرایی شود.
فرهاد راستی مدیر امور شعب بانک صادرات خراسان جنوبی نیز در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری با کمیته امداد گفت: خدمت به نیازمندان و محرومین عبادت است و بانک صادارات افتخار می کند در زمینه کاهش مشکلات خانواده های نیازمند با کمیته امداد تعامل و همکاری داشته باشد.
راستی با اشاره به اینکه کارکنان بانک صادرات همواره در تلاشند تا با مساعدت و همکاری با دولت در پیشبرد برنامه‌ها و طرح‌های مولد و همچنین پرداخت تسهیلات در مواقع ضروری، دوشادوش دولت در اجرای سیاست‌های حمایتی و علی الخصوص کمک به اقشار نیازمند حرکت کنند.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۵۸۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید