جزییات خبر

یکشنبه / ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۴:۰۶
سرویس : خراسان جنوبی
کد خبر : ۱۷۰۱۱۳
گزارشگر : ۷۹
مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی خبر داد:

۲۸۳ پایگاه کمیته امداد آماده دریافت نذورات مردم در عید قربان

(یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸) ۱۴:۰۶

سلم آبادی از فعالیت ۲۸۳ پایگاه کمیته امداد در سطح استان برای دریافت نذورات مردمی در عید قربان خبر داد و گفت: این نهاد آمادگی دارد تا نذورات مردمی( نقدی و یا غیر نقدی) را به دست محرومان واقعی برساند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رضا سلم آبادی، مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی با بیان اینکه همزمان با عید سعید قربان پایگاه های جمع آوری نذورات مردمی در استان برپا می شود، گفت: مردم برای قربانی، می توانند از دو طریق اقدام کنند، یا خودشان قربانی کنند و گوشت را برای توزیع به این نهاد تحویل دهندن و یا هزینه مد نظر را بدهند تا دام تهیه و ذبح شود.
سلم آبادی با بیان اینکه حدود 283 پایگاه در سطح استان در روز عید قربان فعال خواهد بود، افزود: امسال با توجه به مشکلات اقتصادی برنامه ریزی کردیم که مردم را تشویق کنیم که به صورت گروهی یک گوسفند را تهیه کنند، تا بین نیازمندان توزیع کنیم و استقبال از این طرح هم خوب بوده است.
وی افزود: امسال برنامه ریزی کردیم که برای خانواده های یک و دو نفره یک کیلو، سه و چهار نفره دو کیلو و پنج نفر به بالا سه کیلو گوشت قربانی اختصاص دهیم.
سلم آبادی با بیان اینکه مبالغ نقدی مردم را هم آمادگی داریم که دریافت کنیم و بعد گوسفند را خریداری و بین خانواده های نیازمند توزیع کنم، افزود: امداد آمادگی را دارد که به هر طریقی که افراد خیر بخواهد، ما توزیع کنیم.
وی افزود: کمیته امداد بعد از توزیع گوشت های قربانی، اطلاع رسانی درخصوص میزان نذورات و خانواده‌های بهره مند انجام خواهد شد.
مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی این را هم گفت که امسال هر مسجد و اداره می تواند یک گوسفند را به صورت گروهی تهیه و برای توزیع بین نیازمندان اختصاص دهد.
سلم آبادی خاطرنشان کرد: این گوشت ها بین خانواده های سالمند، بیماران صعب العلاج، بیماران و افراد نیازمندی که توان تهیه گوشت قرمز را ندارند، توزیع می شود.
وی خاطر نشان کرد: مردم خیر و نیکوکار استان می توانند با شماره گیری #056*1*8877* ، سایت امداد، مراجعه به مراکز نیکوکاری در این امر خیر مشارکت کنند.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۵۰۵
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید