جزییات خبر

شنبه / ۲۸ دی ۱۳۹۸ / ۱۲:۱۸
سرویس : خراسان جنوبی
کد خبر : ۱۷۲۹۹۰
گزارشگر : ۷۹

100پایگاه در سطح استان کمک‌های مردمی برای سیل‌زدگان را جمع آوری می کنند

(شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸) ۱۲:۱۸

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: در مجموع 108 پایگاه در استان کمک‌های مردمی برای سیل زدگان سیستان و بلوچستان را جمع آوری می کنند که از این تعداد ۵۹ مرکز نیکوکاری و 49 اداره کمیته امداد و مساجد خراسان جنوبی است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد رفیعی، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد گفت: با توجه به ظرفیت خوب مراکز نیکوکاری 59 مرکز نیکوکاری و 49 دفتر کمیته امداد در شهرستان ها، مراکز بخش ها، پایگاه های ثابت و سیار برنامه ریزی شده و آماده جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی هم استانی ها و خیرین برای کمک به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان هستند.
رفیعی افزود: خیرین می توانند کمک های نقدی خود را از طریق کد دستوری #1*8877* و یا از طریق شماره حساب کمیته امداد بانک ملی مرکزی بیرجند 0101346849006 و یا از طریق شماره کارت 6037997950030602 نزد کمیته امداد صندوق امداد ولایت واریز کنند.
رفیعی ادامه داد: کمک های غیر نقدی و اقلام ضروری مردم سیل زده سیستان و بلوچستان شامل پوشاک، مواد غذایی، اقلام بهداشتی، کالاهای اساسی و با دوام شامل پتو، یخچال، لوازم خانگی و ... است که خیرین و اقشارمختلف مردم می توانند کمک های خود را به مراکز نیکوکاری، ادارات کمیته امداد و پایگاه های ثابت و سیار مستقر کمیته امداد در سراسر استان تحویل دهند.
وی افزود: لوازم ضروری سیل زدگان سیستان و بلوچستان، شامل پتو و کالای خواب، لوازم آشپزخانه (ملزومات پخت و پز و غذا خوری)، موکت، زیرانداز و سایر اقلام مشابه (به صورت نو و استفاده نشده باشد)  می شود.
انتهای پیام


کمیته امداد،خراسان جنوبی
تعداد بازدید : ۱,۵۰۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید