جزییات خبر

چهارشنبه / ۲ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۳:۱۹
سرویس : خراسان جنوبی
کد خبر : ۱۷۳۰۸۶
گزارشگر : ۷۹
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد خراسان جنوبی عنوان کرد:

استفاده از روش های نوین، سریع ترین روش در کمک به نیازمندان

(چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸) ۱۳:۱۹

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: ارسال پیام بدون متن و یا عدد یک به سامانه پیامکی با سر شماره ۸۸۷۷ و شماره‌گیری کد دستوری # 056*۸۸۷۷* تلفن همراه سریع‌ترین و راحت‌ترین روش پرداخت صدقه است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد رفیعی، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد خراسان جنوبی با اشاره به شیوه‌های نوین و غیرحضوری برای پرداخت صدقه و انفاق، گفت: استفاده از روش های نوین، سریع ترین روش در کمک به نیازمندان است و مردم نیکوکار استان با ارسال پیام بدون متن و یا عدد یک به سامانه پیامکی با سر شماره ۸۸۷۷ و شماره‌گیری کد دستوری # 056*۸۸۷۷* تلفن همراه می توانند در سریع ترین زمان صدقه خود را پرداخت کنند.
وی بابیان اینکه این نهاد رویکرد بهره‌گیری از شیوه‌های نوین و الکترونیکی برای پرداخت صدقه و انفاق را دنبال می‌کند و بهره گیری از نرم‌افزارهای کاربردی تلفن همراه از دیگر روش‌های پرداخت آسان صدقه است.
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد خراسان جنوبی با اشاره به مصارف صدقه گفت: صدقه جمع‌آوری‌شده برای کمک به ازدواج نیازمندان، ارائه خدمات فرهنگی و تحصیلی به دانش آموزان و دانشجویان و برگزاری اردوهای آموزشی و زیارتی مددجویان تحت حمایت، کمک به خرید، ساخت، تعمیر و تکمیل مسکن مددجویان، کمک به ارتقای شاخص‌های بهداشتی و هزینه‌های درمانی نیازمندان، اعطای تسهیلات اشتغال و وام ضروری به نیازمندان، پرداخت کمک موردی و ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و کاریابی مددجویان هزینه می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: طی سال گذشته مردم نیکوکار خراسان جنوبی 139 میلیون تومان صدقه از طریق روشهای نوین به نیازمندان کمک کردند که این مبلغ طی 9 ماهه سال جاری به 239 میلیون تومان صدقه افزایش یافته است.
انتهای پیام


کمیته امداد،خراسان جنوبی
تعداد بازدید : ۸۳۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید