جزییات خبر

شنبه / ۵ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۲:۲۸
سرویس : خراسان جنوبی
کد خبر : ۱۷۳۱۱۵
گزارشگر : ۷۹
معاون فرهنگی کمیته امداد خراسان جنوبی

بیش از 4454 مددجوی تحت حمایت به اردوهای زیارتی اعزام شدند

(شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸) ۱۲:۲۸

طرح شوق زیارت با هدف اعزام مددجویانی که تاکنون توفیق زیارت عتبات عالیات و بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) را نداشته‌اند با مساعدت خیران و نیکوکاران اجرا می‌شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد عرب، معاون فرهنگی کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: در قالب طرح شوق زیارت طی 9 ماه سالجاری 4454 نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد با همکاری خیرین به عتبات عالیات و مشهد مقدس  و قم اعزام شدند.
عرب هدف از برگزاری این اردوها را ترویج نظام ارزشی و تقویت رفتارهای دینی،تقویت روحیه خودباوری جوانان، کسب مهارت، تحکیم خانواده و ایجاد نشاط مبتنی بر رویکردهای دینی عنوان کرد.
وی در ادامه تعداد مددجویانی که به عتبات عالیات اعزام شده اند را 1406عنوان کرد و  اظهار امیدواری کرد: با همکاری خیرین بتوانیم مددجویانی که در آرزوی زیارت هستند را به این سفر معنوی اعزام کنیم.
معاون فرهنگی کمیته امداد استان همچنین به اعزام 3049 مددجوی تحت پوشش نیز با همکاری خیرین به مشهد مقدس و قم اشاره کرد و افزود: مددجویان تحت حمایت به مدت 4 روز از برنامه های فرهنگی،آموزشی، زیارتی و سیاحتی بهره مند شده اند.
عرب ضمن تقدیر و تشکر از همه خیرینی که با این نهاد همکاری می کنند افزود: هم استانی های بزرگوار می توانند جهت مشارکت در اعزام مددجویانی که در حسرت زیارت مانده اند در قالب طرح شوق زیارت با مراجعه به درگاه پرداخت از طریق سایتshogheziarat.ir، یا شماره حساب 8888 بانک ملی، یا از طریق شماره گیری # 8888*733* از طریق تلفن همراه در این طرح معنوی مشارکت کنند.

کمیته امداد،خراسان جنوبی
تعداد بازدید : ۷۰۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید