جزییات خبر

شنبه / ۲۱ تیر ۱۳۹۹ / ۱۳:۴۷
سرویس : خراسان جنوبی
کد خبر : ۱۷۶۰۰۷
گزارشگر : ۷۹

رشد 75 درصدی کمک های مردمی به نیازمندان خراسان جنوبی

(شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹) ۱۳:۴۷

مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: طی 3 ماهه سال جاری مردم نیکوکار و سخاوتمند استان 24 میلیارد و 424 میلیون تومان بصورت نقدی و غیرنقدی به نیازمندان و اقشار آسیب پذیر این نهاد کمک کردند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 75 درصد رشد داشته است.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، رضا سلم آبادی، مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی ضمن تقدیر و تشکر از مردم نیکوکار استان در کمک به نیازمندان گفت: از این میزان کمک جمع آوری شده 9 میلیارد و 939 میلیون تومان نقدی و 14 میلیارد و 485 میلیون تومان غیر نقدی در جهت کمک به نیازمندان به کمیته امداد اهدا شده است.
سلم آبادی افزود: کمک های جمع آوری شده مردم متدین و نیکوکار استان براساس موازین شرعی درسرفصل های مختلف شامل خدمات درمانی، فرهنگی، ازدواج، مسکن، موردی و غیره مددجویان تحت حمایت و نیازمندان هزینه می شود.
وی خاطر نشان کرد: بیشترین کمک های جمع آوری شده در قالب طرح های صدقات، ایتام و محسنین، زکات مال و مستحبی، اطعام محرومین و غیره بوده است.
مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی پرداخت کمک با استفاده از گوشی تلفن همراه و با  شماره گیری #056*8877*، ارسال یک پیام بدون متن به سر شماره  8877 ، شماره گیری تلفن گویای 968877، واریز به شماره حساب 0111676518005 نزد بانک ملی شعبه دادگستری بیرجند و مراجعه به سایت امداد به نشانیwww.emdad.ir از روش های جدید و نوین این نهاد در راستای کمک به نیازمندان استان درسریعترین زمان ممکن عنوان کرد.
انتهای پیام/


کمیته امداد،خراسان جنوبی
تعداد بازدید : ۷۶۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید