جزییات خبر

یکشنبه / ۲۶ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۰۹:۳۵
سرویس : خراسان جنوبی
کد خبر : ۱۷۶۷۳۴
گزارشگر : ۷۹
مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی عنوان کرد:

‌ رفع نیازهای همه جانبه خانوارهای نیازمند، در گرو نگاه جدید به کمک های مومنانه است

(یکشنبه ۲۶ اَمرداد ۱۳۹۹) ۰۹:۳۵

مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی از آغاز گام دوم رزمایش ایران همدل در استان خبرداد و افزود: رفع نیازهای همه جانبه خانوارهای نیازمند، در گرو نگاه جدید به کمک های مومنانه است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،رضا سلم آبادی، مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی افزود: انشاا... بر اساس هدف گذاری صورت گرفته شده با مشارکت خیران، مراکز نیکوکاری و کمیته امداد 46 هزار بسته معیشتی و 500 هزار پرس غذای گرم در بین مددجویان تحت حمایت و اقشار نیازمند توزیع  خواهد شد.
سلم آبادی با اشاره به اینکه در گام اول ایران همدل بیش از 43 هزار و 400 سبد معیشتی و همچنین 291 هزار و 559 پرس غذای گرم با اولویت خانواده های ایتام، بیماران صعب العلاج، زنان سرپرست خانوار و سالمندان تحت حمایت توزیع شد.
وی افزود: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته شده در مرحله دوم رزمایش ایران همدل که از ابتدای ماه محرم تا پایان صفر ادامه خواهد داشت با مشارکت خیران، مراکز نیکوکاری و کمیته امداد 46 هزار بسته معیشتی و 500 هزار پرس غذای گرم در بین مددجویان تحت حمایت و اقشار نیازمند توزیع خواهد شد.
وی ارزش هر سبد معیشتی را 100 هزار تومان عنوان کرد و افزود: در طرح احسان حسینی 72 آشپزخانه با محوریت مراکز نیکوکاری برنامه ریزی شده و امیدواریم با هم افزایی با موسسات خیریه و گروه های جهادی بتوانیم در جهت رفع مشکلات پیش روی خانواده های نیازمند تلاش کنیم.
مدیرکل کمیته امداد استان همچنین با اشاره به اینکه هم اکنون بیش از 10 هزار دانش آموز و دانشجو تحت حمایت این نهاد هستند و از طرفی در آستانه سال تحصیلی جدید هستیم، نیاز بسیاری از دانش آموزان تحت حمایت بهره مندی از روش های جدید آموزشی از قبیل استفاده از آموزش های فضای مجازی است و امیدواریم با تعامل و همراهی خوب خیرین و موسسات خیریه و نگاهی نو به کمک های مومنانه بتوانیم با تهیه گوشی های هوشمند در جهت جلوگیری از ترک تحصیل دانش آموزان تحت حمایت و رفع همه جانبه خانوارهای تحت حمایت گام برداریم.
انتهای پیام/

کمیته امداد،خراسان جنوبی
تعداد بازدید : ۶۵۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید