جزییات خبر

پنج شنبه / ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ / ۰۹:۳۸
سرویس : خراسان جنوبی
کد خبر : ۱۷۷۲۴۳
گزارشگر : ۷۹

کمیته امداد خراسان جنوبی به عنوان دستگاه برتر در جشنواره شهید رجایی معرفی شد

(پنج شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹) ۰۹:۳۸

در بیست و سومین جشنواره شهید رجایی، کمیته امداد خراسان جنوبی در کنار 17 دستگاه برتر خراسان جنوبی تجلیل شد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، محمد صادق معتمدیان، استاندارخراسان جنوبی در این مراسم با بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی استان در همه حوزه‌ها خدمات شایسته ارائه کردند گفت: نیرو‌های نظامی و امنیتی هم با اشراف اطلاعاتی و مراقبت از مرز‌ها، امنیت پایدار خراسان جنوبی را با وجود همجواری با ناامن‌ترین کشور دنیا، تامین می‌کنند.
معتمدیان افزود: همچنین در حوزه سیاسی، این استان در فعالیتها‌ی خود تاثیرگذار عمل کرده است به طوری که سال گذشته بهترین انتخابات را در کشور از نظر میزان مشارکت داشتیم.
وی گفت: در حوزه اجتماعی نیز با حضور نیرو‌های جهادی و موسسات خیریه و با هدایت دستگاه‌های متولی اتفاقات بزرگی رقم خورد و در حوز‌های اقتصادی نیز با تلاش‌های زیاد، در طرح‌های کلان و ملی مانند طرح هاب شتر و نهضت گلخانه‌های در دستور کار قرار گرفت.
استاندار خراسان جنوبی با تاکید بر مطالبه گری قانونمند، از مدیران دستگاه‌های اجرایی و همچنین رسانه‌ها خواست این مهم را همچنان در دستور کار خود قرار دهند.

پورعیسی رئیس سازمان برنامه و بودجه و دبیر شورای راهبری توسعه مدیریت استان هم با اشاره به دستگاه‌های اجرایی برتر گفت: صداوسیما در پوشش شبکه‌های دیجیتال جزو ۱۰ استان برتر کشور شده است، بنیاد مسکن و کمیته امداد با ساخت ۱۰ هزار واحد مسکونی و شرکت گاز به دلیل گازرسانی به بیشتر مناطق استان از جمله این این دستگاه‌ها هستند.
گفتنی است ارزیابی دستگاه های اجرایی برمبنای بالاترین رشد دوساله، اقدامات برجسته در محور برنامه‌های اصلاح نظام اداری و یا فعالیت‌های تخصصی دستگاه صورت گرفته است.
انتهای پیام

کمیته امداد،خراسان جنوبی
تعداد بازدید : ۷۳۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید