جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۰:۳۶
سرویس : خراسان جنوبی
کد خبر : ۱۷۷۳۷۴
گزارشگر : ۷۹

توزیع 200 بسته نوشت افزار و کارت هدیه بین دانش آموزان نیازمند

(چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹) ۱۰:۳۶

با مشارکت سرپرستی بانک صادرات استان خراسان جنوبی 200 بسته نوشت افزار و 200 عدد کارت هدیه در بین دانش آموزان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد منطقه 2 بیرجند توزیع شد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، رضا سلم آبادی، مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی در مراسم توزیع این اقلام در قالب رزمایش کمک مومنانه (ایران همدل) ضمن قدردانی از مدیریت و کارکنان بانک صادرات در کمک به خانوارهای نیازمند گفت: این کمک ها با مشارکت سرپرستی بانک صادرات و کمیته امداد صورت گرفته است.
سلم آبادی در ادامه افزود: هربسته تحصیلی که به دانش آموزان نیازمند اهدا می شود شامل  لوازم التحریر کیف،  نوشت افزار و ماسک است و یک کارت هدیه یک میلیون ریالی از سوی بانک صادرات به دانش آموزان اهدا می شود.
 مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان ارزش 200 بسته تحصیلی  به دانش آموزان تحت حمایت را 60 میلیون تومان اعلام کرد و افزود: امیدواریم با تعامل ، همکاری و هم افزایی با موسسات خیریه و بانک های عامل بتوانیم در جهت رفع بخشی از نیازهای خانوارهای تحت حمایت تلاش کنیم.
وی در ادامه خاطر نشان کرد : از ابتدای رزمایش کمک مؤمنانه (ایران همدل) ۲۸ میلیارد تومان کمک‌ های نقدی و غیر نقدی در استان جمع آوری و  بین نیازمندان استان توزیع شده است.
 سرهنگ برات زاده معاون هماهنگ کننده سپاه انصار الرضا استان هم گفت: مردم خیر و نوع دوست ایران اسلامی همیشه در لحظات سخت در کنار هم نوعانشان بوده و هستند و این امر موجب شده است دشمنان انقلاب نتوانند به اهداف خصمانه خود دست پیدا نکنند.
انتهای پیام


کمیته امداد،خراسان جنوبی
تعداد بازدید : ۱,۰۰۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید