جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۳:۵۶
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۷۳۸۲
گزارشگر : ۹۹
در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین انجام شد:

حمایت 11 حامی جدید از هزار و 30 فرزند یتیم و نیازمند تهرانی

(چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹) ۱۳:۵۶

معاون توسعه مشارکت ها ی مردمی کمیته امداد استان تهران از حمایت 11 حامی جدید از هزار و 30 فرزند یتیم و نیازمند تهرانی در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمد دهرویه با اشاره به اینکه  ثبت نام از حامیان در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین در طول سال انجام می شود، گفت: همزمان با برگزاری شور عاطفه ها یازده نفر از خیران تهرانی در اقدامی خداپسندانه حمایت مادی و معنوی از هزار و 30 فرزند مشمول طرح اکرام ایتام و محسنین تحت حمایت این نهاد را با ثبت نام در این طرح آغاز کردند.
وی افزود: این حامیان همچنین حمایت از 200 فرزند مشمول طرح اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد استان هرمزگان و 100 فرزند از استان خوزستان را هم برعهده گرفتند.
 معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان تهران با اشاره به اینکه هم اکنون 94 هزار حامی در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین با این نهاد همکاری دارند،گفت: 58 هزار حامی در پنج ماهه امسال 49 میلیارد و 106 میلیون تومان به صورت نقدی و غیرنقدی به فرزندان معنوی خود کمک کرده اند.
وی به شیوه های عضویت در طرح اکرام ایتام و محسنین اشاره کرد گفت: خیران می توانند برای عضویت در طرح اکرام ایتام و محسنین از طرق ذیل اقدام نمایند.
نحوه ثبت نام در طرح اکرام و محسنین
ثبت نام در سایت Ekram.emdad.ir و انتخاب استان تهران 
مراجعه به واحد اکرام ادارات کمیته امداد امام خمینی (ره ) استان
ارسال عدد 1 به سرشماره 30007639
تلفن گویای 7355 و انتخاب عدد3 
 
 
تعداد بازدید : ۶۳۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید