جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۴:۱۹
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۷۳۸۵
گزارشگر : ۹۹
رئیس کمیته امداد شهرستان ملارد خبر داد:

کمک 200 میلیون تومانی خیر ملاردی برای خرید مسکن

(چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹) ۱۴:۱۹

رئیس کمیته شهرستان ملارد از کمک 200 میلیون تومانی یکی از خیران برای خرید مسکن 2 خانواده یتیم و محسنین تحت حمایت این نهاد خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، هادی حسن مصفا با بیان اینکه کمک های حامیان و خیران در ارائه خدمات به جامعه هدف تأثیر فراوانی دارد، گفت: با کمک 200 میلیون تومانی یکی از خیران ملاردی دو خانواده تحت حمایت این نهاد صاحبخانه شدند.

 وی افزود: این خیر با حضور در کمیته امداد این شهرستان نسبت به کمک به خرید مسکن خانواده های ایتام که با مشکل مواجه هستند اعلام آمادگی کرد و با بررسی خانوارهای معرفی شده به دو خانواده که یک خانواده چهار نفره ایتام و خانواده چهاره نفره ای به علت بیماری سرپرست تحت حمایت این نهاد اقدام به پرداخت کمک هزینه خرید مسکن برای آنها نمود.

حسن مصفا با بیان اینکه کمک به تأمین مسکن برای مددجویان در قالب کمک بلاعوض، کمک های خیران و آورده مددجو انجام می شود،گفت: در مجموع از ابتدای امسال سه خانواده تحت حمایت این نهاد از خدمات خرید مسکن این نهاد بهره مند و خانه دار شده اند.

رئیس کمیته شهرستان ملارد تصریح کرد:  32 خانوار تحت حمایت نیز خدمات بهسازی و بازسازی و تعمیر مسکن شهری و روستایی با هزینه ای به مبلغ 62 میلیون تومان بهره مند شده اند.

وی در ادامه همچنین به کمک یکی دیگر از حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین با کمک 20 میلیون تومانی یکی از حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین اشاره کرد و گفت: این حامی که هفت سال است با این نهاد همکاری دارد مبلغ فوق الذکر را برای تأمین مبلغ ودیعه مسکن خانواده فرزند معنوی خود که به علت فوت سرپرست تحت حمایت این نهاد هستند پرداخت کرد.

انتهای پیام/


 

تعداد بازدید : ۵۹۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید