جزییات خبر

پنج شنبه / ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۵:۴۴
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۷۷۳۸۹
گزارشگر : ۱۰۰

بسته های تحصیلی نیکوکاران پاریس به دست دانش آموزان نیازمند چرداولی رسید

(پنج شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹) ۱۵:۴۴

رئیس کمیته امداد شهرستان چرداول استان ایلام از کمک تحصیلی تعدادی از نیکوکاران مقیم پاریس به دانش آموزان نیازمند این شهرستان خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، خدابنده جمشید زادی بیان کرد: این کمک ها شامل تعداد 130بسته کامل لوازم تحصیلی شامل: کیف و نوشت افزار بوده که توسط موسسه خیریه اقبال فرزانه به سرپرستی خانم فریبا رضوی که در شهر پاریس فرانسه فعالیت دارد جمع آوری و برای هدیه به دانش آموزان نیازمند شهرستان چرداول در اختیار کمیته امداد قرار گرفته است.
وی ادامه داد: ارزش کلی این بسته های تحصیلی حدود 40 میلیون تومان و ارزش هر یک از این بسته های تحصیلی نیز حدود 300 هزار تومان بوده که بین تعداد 130 نفر از فرزندان یتیم مورد حمایت کمیته امداد چرداول توزیع شده اند.
رئیس کمیته امداد چرداول افزود: موسسه خیریه اقبال فرزانه به سرپرستی خانم رضوی همکاری بسیار خوبی با کمیته امداد این شهرستان داشته و همواره در زمینه های گوناگون از قبیل تأمین مسکن، ایجاد اشتغال، تهیه لوازم خانگی، پوشاک، نوشت افزار و موارد دیگر با کمیته امداد همکاری نزدیک دارد.
جمشید زادی ادامه داد: از آنجایی که سال تحصیلی جدید آغاز شده است و با توجه به برگزاری آیین شور عاطفه ها، از مردم نیکوکار این استان تقاضامندیم با شرکت در این آیین در زمینه تأمین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان شهرستان چرداول و استان ایلام مشارکت نمایند.
انجمن خیریه اقبال فرزانه یکی از موسسات خیریه کشور فرانسه و شهر پاریس بوده که به مدیریت خانم فریبا رضوی، تعدادی از خیرین ایرانی و کشور فرانسه اعضای این انجمن هستند.

این  انجمن چند سالی است که تعدادی از ایتام شهرستان چرداول در استان ایلام و خانواده های آنها را مورد حمایت خود قرار داده است.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۱۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید