جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ / ۲۰:۳۵
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۷۷۳۹۴
گزارشگر : ۱۰۳
با حضور رئیس کمیته امداد انجام شد؛

تحویل ۸۵۴ واحد مسکن به مددجویان آذربایجان غربی

(چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹) ۲۰:۳۵

با حضور رئیس کمیته امداد ۸۵۴ واحد مسکن افتتاح و به مددجویان استان آذربایجان غربی واگذار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، مراسم بهره‌برداری از ۸۵۴ واحد مسکونی ویژه مددجويان استان آذربایجان غربی با حضور سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد برگزار شد.

رئیس کمیته امداد در این مراسم با بیان اینکه مسکن یکی از ابعاد مهم توانمندسازی مددجویان است، گفت: خانه‌دار کردن خانواده‌های تحت حمایت از طریق کاهش هزینه‌های معیشت آنان، نقش زیادی در خودکفایی مددجویان خواهد داشت.

 

وی افزود: از مجموع این واحدها ۱۸۶ واحد مسکن شهری با اعتبار ۱۳ میلیارد تومان احداث شده و ۶۶۸ واحد نیز مسکن روستایی با اعتبار ۴۲ میلیارد تومان را شامل می‌شود.

بختیاری تاکید کرد: برای ساخت ۸۵۴ واحد مسکن مددجویی در استان آذربایجان غربی در مجموع ۵۵ میلیارد تومان هزینه شده که در این زمینه باید از همکاری تمام نهادها و خیران مسکن‌ساز تقدیر و تشکر کنم زیرا لبخند را بر لبان یتیمان و نیازمندان نشانده‌اند.
رئیس کمیته امداد با تاکید بر اهتمام ویژه این نهاد بر احداث مسکن و مقاوم‌سازی منازل مددجویان خاطرنشان کرد: کمیته امداد در مناطق محروم کشور سعی در ساخت و تحویل مسکن مقاوم مددجویی داشته و در همین راستا سال گذشته بیش از ۲۶ هزار واحد مسکن احداث و به خانواده‌های تحت حمایت واگذار شد.
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۶۰۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید