جزییات خبر

پنج شنبه / ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۵:۰۱
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۷۳۹۷
گزارشگر : ۸۰
نماینده تاکستان در مجلس شورای اسلامی:

کمیته امداد امین مردم در خدمت به نیازمندان است

(پنج شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹) ۱۵:۰۱

نماینده تاکستان در مجلس شورای اسلامی گفت: کمیته امداد امین مردم در خدمت به نیازمندان و محرومان است بنابراین درخواست ما حضور و مشاركت پرشور مردم در خدمت به نیازمندان است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ رجب رحمانی با حضور در پایگاه مرکزی شور عاطفه های کمیته امداد که در سبزه میدان (میدان آزادی) شهر قزوین برپا شده است، بیان کرد: کمیته امداد امام (ره) یادگار بنیانگذار جمهوری اسلامی است و در واقع باید گفت یکی از شاخصه های خط امام (ره) در عملکرد این نهاد تعریف و تبیین شده است.

وی ادامه داد: با توجه به خدمات و عملکرد این نهاد با اطمینان می گویم که کمیته امداد امام خمینی (ره) مطمئن ترین محل برای رساندن کمک های مردمی به نیازمندان است.

نماینده تاکستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: با توجه به عملکرد شفاف کمیته امداد امام (ره)، به مردم اطمینان می دهیم که کمک های جمع آوری شده در این نهاد در محل های لازم هزینه می شود.

وی تصریح کرد: امسال کمک به دانش آموزان نیازمند در این نهاد تحت عنوان "شور عاطفه ها" در حال اجراست و به نظر می رسد برنامه ریزی این نهاد برای تأمین نیازهای اموزش مجازی دانش آموزان محروم اقدام قابل تقدیری است.

نماینده تاکستان در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: امروز با توجه به برگزاری کلاس های درسی به صورت مجازی و محدودیت های کرونایی، تأمین گوشی هوشمند برای دانش آموزان نیازمند، ضروری است.

وی یادآورشد: امروز تعدادی از مردم در جریان محدودیت های کرونایی برای تحصیل فرزندانشان با مشکل مواجه هستندکه خدمات کمیته امداد امام (ره) می تواند منشاء خدمات گران سنگی به محرومان باشد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۳۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید