جزییات خبر

چهارشنبه / ۹ مهر ۱۳۹۹ / ۱۳:۵۰
سرویس : خراسان جنوبی
کد خبر : ۱۷۷۶۹۵
گزارشگر : ۷۹
مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی عنوان کرد:

پویش «همبازی» همزمان با سراسر کشور در خراسان جنوبی آغاز شد

(چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹) ۱۳:۵۰

مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی در دیدار با مدیرکل پست استان از آغاز طرح «همبازی» برای اهدای اسباب‌بازی و کتاب به کودکان محروم، همزمان با سراسر کشور در استان خراسان جنوبی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، رضا سلم آبادی، مدیرکل کمیته امداد استان ضمن تقدیر و تشکر از خدمات ارزشمند اداره پست استان در خدمت رسانی به مردم جامعه ، به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار با نمایندگان مجلس شورای اسلامی و تاکید ایشان بر شکل‌گیری نهضت تعاون و احسان و رفع مشکلات خانواده‌های نیازمند و شاد کردن کودکان محروم، اشاره کرد و افزود: در همین راستا طرح «همبازی» در قالب مرحله دوم پویش ایران همدل شکل گرفته است تا موجبات شادی دل‌های کوچک کودکان محروم فراهم شود.
 وی در ادامه با تشریح جزئیات طرح همبازی افزود: در طرح همبازی از خانواده‌های ایرانی و به خصوص سازندگان اسباب‌بازی و ناشران کتاب کودک دعوت می‌کنیم تا هدیه‌ای برای بچه‌های نیازمند سرزمین‌مان تدارک ببینند.
 مدیرکل کمیته امداد استان خاطرنشان کرد: در این طرح که با همکاری کمیته امداد، شرکت پست و پایگاه اطلاع‌رسانی مقام معظم رهبری Khamenei.ir انجام می‌شود، مردم نوع‌دوست ایران اسلامی و تولیدکنندگان اسباب‌بازی می‌توانند با خرید یا ساخت هر نوع عروسک، اسباب‌بازی یا کتاب کودکان، به یاری فرزندان محروم بشتابند.
 سلم آبادی تاکید کرد: باجه‌های ادارات پست در سراسر استان از امروز تا پایان مهرماه آماده دریافت اقلام اهدایی شهروندان و ارسال آن برای کودکان نیازمند هستند.
 وی اظهار کرد: همچنین مردم نیکوکار می‌توانند از ۹ مهرماه هدایای خود را به کامیون‌های ویژه‌ پست در سطح شهرها که مخصوص این طرح پیش‌بینی شده‌ است، تحویل دهند تا به دست کودکان نیازمند برسد.
 انتهای پیام
کمیته امداد،خراسان جنوبی
تعداد بازدید : ۶۴۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید