جزییات خبر

دوشنبه / ۱۴ مهر ۱۳۹۹ / ۱۳:۱۱
سرویس : خراسان جنوبی
کد خبر : ۱۷۷۷۸۶
گزارشگر : ۷۹

184میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان خراسان جنوبی پرداخت شد

(دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۹) ۱۳:۱۱

مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی از پرداخت ۱۸۴ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال در نیمه نخست امسال به مددجویان این نهاد در راستای توانمند سازی خانوارهای تحت حمایت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، رضا سلم آبادی، مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: تعهد سالانه اشتغال برای سال جاری در استان خراسان جنوبی 4300 طرح بوده که هزار و ۳۲۵ میلیارد ریال اعتبار برای آن در نظر گرفته شده است.
وی گفت: از این تعهد در ۶ ماه نخست امسال ۵۵۲ طرح اجرا و ۱۸۴ میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان پرداخت شده است.
مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی تصریح کرد: طرح‌های اشتغال اجرا شده در زمینه‌های حمل و نقل، خدمات، دامداری، طیور، کشاورزی، زنبور و ماهی، صنعتی، فرش و گلیم و صنایع دستی بوده است.
وی با بیان اینکه از طرح‌های اجرا شده ۱۳ مورد کارفرمایی بوده است گفت: ۴۲۱ طرح خودکفایی، ۱۰۷ طرح توان‌افزایی و ۲۴ طرح کارانگیزی در ۶ ماه نخست امسال از تسهیلات اشتغال کمیته امداد بهره‌مند شده‌اند.
سلم آبادی عنوان کرد: ۲۰۸ زن و ۳۴۴ مرد امسال موفق به دریافت تسهیلات اشتغال کمیته امداد شده‌اند که ۲۲۹ نفر در مناطق شهری و ۳۲۳ نفر در مناطق روستایی هستند.
وی افزود: در حال حاضر ۱۰۹ هزار و ۶۵۵ مددجو کمیته امداد در خراسان جنوبی اعم از معیشت‌بگیر و غیر معیشت‌بگیر هستند و در هفت سال گذشته ۱۵ هزار و ۷۸۴ طرح اشتغال ویژه مددجویان کمیته امداد با استفاده از منابع امداد و دولتی اجرا شده است.
انتهای پیام

کمیته امداد،خراسان جنوبی
تعداد بازدید : ۱,۰۱۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید