جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۳ مهر ۱۳۹۹ / ۱۵:۳۹
سرویس : خراسان جنوبی
کد خبر : ۱۷۸۰۰۳
گزارشگر : ۴۸۷
با حضور معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امضا شد:

تفاهم‌نامه کمیته امداد و بسیج سازندگی برای ایجاد 1500 فرصت شغلی ویژه مددجویان خراسان جنوبی

(چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹) ۱۵:۳۹

تفاهم‌نامه کمیته امداد و سازمان بسیج سازندگی برای ایجاد ۱۵۰۰ فرصت شغلی ویژه مددجویان خراسان جنوبی با حضور معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کشور و رئیس بسیج سازندگی کشور به امضا رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری برای توسعه اشتغال و توانمندسازی خانواده‌های محروم و نیازمند خراسان جنوبی با حضور حجت‌الله عبدالملکی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد و سردار محمد زهرایی، رئیس بسیج سازندگی کشور برگزار شد.

 
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد در این مراسم با بیان اینکه توانمندسازی و ایجاد درآمد پایدار برای خانواده‌های تحت حمایت از اولویت های اصلی و راهبردی کمیته امداد است، گفت: مهمترین راهبرد امداد در ایجاد اشتغال، هم‌افزایی و استفاده از ظرفیت‌های خیران و جهادگران کارآفرین است.
 
عبدالملکی از ایجاد ۱۵۰۰ فرصت شغلی در استان خراسان جنوبی با همکاری کمیته امداد و بسیج سازندگی خبر داد و افزود: در سطح کشور ۶ استان به صورت ویژه برای توسعه طرح‌های اشتغال و آموزش‌های کارآفرینی محرومان در نظر گرفته شده است.
 
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور نیز با بیان اینکه بیکاری بزرگترین تهدید برای ثبات کشور است، گفت: با امضای این تفاهم‌نامه، هم‌افزایی بسیار خوبی بین سپاه پاسداران و کمیته امداد به وجود آمده است و باید به بهترین نحو این تفاهم‌نامه اجرایی شود.
 
وی با اشاره به توفیقات مددجویان کمیته امداد در خراسان جنوبی در زمینه تولید فرش دستباف، خاطرنشان کرد: با پیگیری‌های کمیته امداد، تولیدات فرش مددجویان کمیته امداد دارای نشان جهانی شده است.
 
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۹۱۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید