جزییات خبر

پنج شنبه / ۱۵ آبان ۱۳۹۹ / ۱۳:۰۰
سرویس : خراسان جنوبی
کد خبر : ۱۷۸۳۵۰
گزارشگر : ۷۹

پیوستن فرماندهی انتظامی خراسان‌جنوبی به کمپین «من یک حامی هستم»

(پنج شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۹) ۱۳:۰۰

سرهنگ ناصر فرشید، فرماندهی انتظامی خراسان‌جنوبی به کمپین «من یک حامی هستم» پیوست.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، رضا سلم‌آبادی، مدیرکل کمیته امداد خراسان‌جنوبی در دیدار با سرهنگ فرشید، فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی ضمن تقدیر از تلاش های تلاشگران امنیت کشور افزود: بسیار خوشحال و خرسند هستم از اینکه پرسنل نیروی انتظامی در کنار تامین امنیت، دغدغه اکرام یتیم و یتیم نوازی را دارند و این موضوع بسیار قابل تقدیر است.
وی افزود: هم اکنون بیش از ۵۰۰ نفر از پرسنل یا خانواده‌های پرسنل نیروی انتظامی از ایتام تحت حمایت کمیته امداد استان را مورد حمایت مادی و معنوی قرار داده‌اند و ماهیانه مبالغی به حساب ایتام تحت حمایت واریز می‌کنند.
مدیرکل کمیته امداد خراسان‌جنوبی گفت: هم اکنون بیش از ۴۳ هزار خانوار تحت حمایت این نهاد هستند که از خدمات حمایتی این نهاد بهره‌مند هستند.
سلم آبادی از همراهی خوب نیروی انتظامی، مرزبانی و یگان ویژه در رزمایش کمک مومنانه با کمیته امداد تقدیر و تشکر کرد.
وی گفت: هم اکنون ۸۰ مرکز نیکوکاری در سطح استان فعال و ۳۰ هزار حامی از ایتام تحت حمایت استان، حمایت می‌کنند.
سلم آبادی خاطرنشان کرد: هم اکنون ۲۵۷۳ یتیم و ۵۰۴۹ فرزند محسنین تحت حمایت این نهاد هستند و حامیان طی شش ماهه سال‌ جاری ۱۲ میلیارد تومان به حساب ایتام واریز کردند.
سرهنگ ناصر فرشید، فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی نیز در این دیدار گفت: خدمت به محرومان و نیازمندان از اجر بسیار بالایی برخوردار است و شما امدادگران، همواره با خدا معامله می‌کنید.
وی، کمیته امداد را از یادگاران امام راحل عنوان کرد و یادآور شد: خدمات ارائه شده توسط کمیته امداد به خانوارهای نیازمند قابل تقدیر است و امیدواریم با حمایت هر چه بیشتر خیرین، شاهد خدمات مطلوبتر به نیازمندان باشیم.
در پایان این مراسم، سرهنگ ناصر فرشید، فرماندهی انتظامی خراسان‌جنوبی به کمپین «من یک حامی هستم» پیوست.

انتهای پیام


کمیته امداد،خراسان جنوبی
تعداد بازدید : ۶۷۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید