جزییات خبر

شنبه / ۱۷ آبان ۱۳۹۹ / ۱۳:۲۳
سرویس : خراسان جنوبی
کد خبر : ۱۷۸۳۷۶
گزارشگر : ۷۹

درخشش 22 دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد خراسان جنوبی در کنکور سراسری

(شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۹) ۱۳:۲۳

۲۲ دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد خراسان جنوبی موفق به کسب رتبه زیر ۵ هزار در کنکور سراسری شدند.

به گزاش پایگاه خبری کمیته امداد،محمد عرب، معاون امور فرهنگی کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: این نهاد با حمایت از دانش آموزان تحت حمایت برای آمادگی دانش آموزان در کنکور سراسری و ارائه خدمات به موقع به آنان، خوشبختانه نتیجه این اقدامات و برنامه ریزی‌ها، کسب ۲۲ رتبه زیر ۵ هزار در کنکور سراسری توسط دانش آموزان زیرپوشش این نهاد بوده است.
وی افزود: از این تعداد ۲ نفر در رشته انسانی رتبه زیر ۱۰۰، سه نفر رتبه ۱۰۰ تا ۵۰۰ رشته‌های علوم انسانی، علوم تجربی و هنر، سه نفر رتبه ۵۰۰ تا هزار در رشته‌های علوم انسانی و هنر، پنج نفر رتبه هزار  تا ۲ هزار در رشته‌های علوم انسانی، ریاضی و زبان و ۹ نفردر رشته‌های علوم انسانی، علوم تجربی و ریاضی رتبه‌های ۲ هزار تا پنج هزار را کسب کرده‌اند.
معاون امور فرهنگی کمیته امداد خراسان جنوبی خاطر نشان کرد: به دانش‌آموزان تحت حمایت کمیته امداد مشاوره تحصیلی و خدمات آموزشی ارایه می‌شود و همچنین این دانش آموزان می توانند بر اساس تفاهم کمنعقد شده با موسسه قلم‌چی ، از خدمات این موسسه بهره‌مند شوند.
وی یادآور شد: هم اکنون هشت هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز در حال حاضر تحت حمایت کمیته امداد خراسان جنوبی هستند که به این دانش‌آموزان کمک هزینه تحصیل، پوشاک، لوازم‌التحریر و لوازم کمک آموزشی ارائه می شود.

انتهای پیام/

کمیته امداد،خراسان جنوبی
تعداد بازدید : ۶۴۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید