جزییات خبر

چهارشنبه / ۵ آذر ۱۳۹۹ / ۰۸:۲۷
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۸۷۱۴
گزارشگر : ۹۰
معاون فرهنگی کمیته امداد استان مرکزی خبر داد،

توزیع 250 تبلت دانش آموزی بین خانواده‌های تحت حمایت استان مرکزی

(چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹) ۰۸:۲۷

تعداد 250 عدد تبلت دانش آموزی بین خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی که فرزندان دانش آموز آنها فاقد گوشی هوشمند بود، توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ، احمد بوالحسنی ، معاون فرهنگی کمیته امداد استان مرکزی با اشاره به عدم دسترسی برخی از دانش آموزان بویژه مددجویان کمیته امداد به تبلت یا گوشی‌های هوشمند برای آموزش دروس خود گفت: کمیته امداد در تلاش است تا با کمک مردم و خیران اقدامات مؤثری را برای تهیه تبلت برای کمک به خانواده‌های نیازمند انجام دهد.

وی از توزیع 250 تبلت دانش آموزی بین خانواده‌های تحت حمایت خبر داد و افزود: در بستر فضای مجازی، دانش‌آموزان برای دریافت مطالب آموزشی به گوشی هوشمند و تبلت نیاز دارند و لازم است تا خیران به یاری کمیته امداد بشتابند.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت آموزش در توانمندسازی مددجویان تحت حمایت ، گفت: توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت نیاز به افزایش فنون و ارتقای مهارت‌های فنی و علمی دارد که در برنامه فرهنگی به آن توجه شده است.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان با بیان اینکه از مهم‌ترین اقدامات کمیته امداد در راستای توانمندسازی مددجویان اقدامات فرهنگی است ، گفت: بر اساس همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان، حوزه مشارکتهای مردمی و توسعه مدارس غیر دولتی تعداد ۳۲۲ نفر از دانش آموزان واجد شرایط تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی در مدارس غیر دولتی و هیات امنایی ثبت نام شدند.

انتهای پیامتعداد بازدید : ۳۹۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید