جزییات خبر

دوشنبه / ۳ آذر ۱۳۹۹ / ۱۲:۲۶
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۷۸۷۱۵
گزارشگر : ۱۰۳
در هفته بسیج صورت می‌گیرد؛

اهدای ۱۳۰ سری جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد آذربایجان‌غربی

(دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹) ۱۲:۲۶

در هفته بسیج، ۱۳۰ سری جهیزیه شامل یک تخته فرش، اجاق گاز، یخچال، جاروبرقی، ظروف آشپزخانه و تعدادی دیگر لوازم الکتریکی به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد اهدا می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امداد، عزیز سهندی، مدیرکل کمیته آذربایجان‌غربی با اشاره به برنامه‌های هفته بسیج گفت: در هفته بسیج، ۱۳۰ سری جهیزیه شامل یک تخته فرش، اجاق گاز، یخچال، جاروبرقی، ظروف آشپزخانه و تعدادی دیگر لوازم الکتریکی به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد اهدا می‌شود.

وی افزود: در هفته بسیج به ۱۰ هزار خانوار مددجو کمک‌های بلاعوض به ارزش 3 میلیارد و 100 میلیون تومان تعلق می‌گیرد تا در این شرایط باری از مشکلات اقتصادی آنها کم کند.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی ادامه داد: با توجه به اینکه در سال‌های اخیر تامین مسکن مددجویان نیز بر عهده این کمیته بوده است بنابراین ساخت مساکن مددجویی در دستور کار بوده که تعدادی از آنها به پایان رسیده است که در هفته بسیج تحویل خانواده‌ها می‌شود.

وی برگزاری مسابقات نقاشی و کتابخوانی با موضوع هفته بسیج در مراکز فرهنگی کمیته امداد، تجلیل از بسیجیان امدادگر، دانش‌آموزان و مددجویان نمونه بسیجی در چهل ویکمین سالگرد تشکیل بسیج را از دیگر برنامه‌های این هفته برشمرد.

سهندی تصریح کرد: با توجه به شیوع کرونا برگزاری جشنواره هفته بسیج به صورت مجازی با موضوع «بیان خاطره نقش مجاهدت‌های امدادگران» و «بیانات مقام معظم رهبری» از اهم برنامه‌های هفته بسیج است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۷۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید