جزییات خبر

دوشنبه / ۳ آذر ۱۳۹۹ / ۱۴:۳۵
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۷۸۷۲۳
گزارشگر : ۱۰۰

پرداخت بیش از 38 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به نیازمندان منطقه 2 ایلام

(دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹) ۱۴:۳۵

رئیس کمیته امداد منطقه 2 ایلام از پرداخت بیش از 38 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان و نیازمندان این منطقه در شهرستان ایلام از محل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت کمیته امداد در هشت ماهه نخست امسال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد ایلام،رمضان سالاری بیان کرد: این میزان تسهیلات به تعداد بیش از 380 نفر از نیازمندان و متقاضیان امداد این منطقه در زمینه های گوناگون پرداخت شده است.
وی با بیان اینکه عمده تسهیلات پرداختی در زمینه های حمایتی و کارگشایی بوده است افزود: در این زمینه بیش از 11 میلیارد ریال به بیش از 220 نفر پرداخت شده است.
رئیس کمیته امداد منطقه 2 ایلام با اشاره به اینکه ایجاد اشتغال برای نیازمندان یکی از مهم ترین برنامه های این نهاد است گفت: در این مدت نیز  بیش از 13 میلیارد ریال قرض الحسنه  برای ایجاد بیش از 60 طرح اشتغال زایی در این شهرستان پرداخت شده است.
سالاری در ادامه افزود: پرداخت تسهیلات قرض الحسنه در زمینه های تعمیرات مسکن و پرداخت ودیعه  از طریق صندوق امداد ولایت از دیگر اقدامات این نهاد بوده و در این زمینه نیز در هشت ماهه امسال بیش از 6 میلیارد ریال به حدود 100 نفر از متقاضیان پرداخت شده است و همچنین مبلغ 8 میلیارد ریال نیز در سایر سرفصلهای نیاز خانواده های نیازمند پرداخت شده است.
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۳۹۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید