جزییات خبر

چهارشنبه / ۵ آذر ۱۳۹۹ / ۱۳:۴۶
سرویس : فارس
کد خبر : ۱۷۸۷۵۱
گزارشگر : ۲۷

اهدا 430 بسته معیشتی توسط خیر فارسی به نیازمندان

(چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹) ۱۳:۴۶

430 بسته معیشتی، 20 دستگاه بخاری، 5 دستگاه یخچال و فریزر و 5 سری جهیزیه به ارزش 176 میلیون ریال توسط یکی از خیران استان و به همت مرکز نیکوکاری شهدای کشن تهیه و بین نیازمندان توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سردار یدالله بوعلی، فرمانده سپاه فجر فارس صبح امروز در مراسم توزیع 430 بسته معیشتی به نیازمندان ضمن تبریک ولادک امام حسن عسکری(ع) گفت: در استانی زندگی میکنیم که می بایست قدردان و شاکر باشیم باشیم.
او با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص استان فارس، افزود: ایشان اهل مبالغه نیستند و فارس را در قله دانستند. اگر بتوانیم در راستای فرمایشات ایشان و عنوانی که به استان دادند؛ این جایگاه را حفظ کنیم هنر بزرگی انجام دادیم.
سردار بوعلی با بیان اینکه همه ما نسبت به این جایگاه مسئولیت سنگینی داریم؛ اضافه کرد: در چندین مرحله برگزاری رزمایش کمک مومنانه، فارس در جایگاه اول کشور قرار داشته است و امیدواریم همواره این جایگاه در دیگر موضوعات گوناگون نیز رقم خورده و حفظ شود.
در ادامه این مراسم محمد بذرافشان، مدیر کل امداد فارس نیز ضمن تبریک این روز فرخنده و تشکر از خیران و نیک اندیشان فارس، گفت: امروز 430 بسته معیشتی به همراه 5 سری جهیزیه، 20 عدد بخاری و 5 دستگاه یخچال و فریزر توسط نیکوکاران استان فارس و به همت مرکز نیکوکاری شهدای کشن جکع آوری و به نیازمندان اهدا می شود.
بذرافشان در ادامه افزود: تمامی این اقلام توسط یکی از خیران استان با هزینه 176 میلیون تومان تهیه و در میان نیازمندان توزیع می شود.
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۶۱۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید