جزییات خبر

سه شنبه / ۴ آذر ۱۳۹۹ / ۱۴:۰۷
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۸۷۶۲
گزارشگر : ۹۹
رئیس کمیته امداد شهرستان پاکدشت خبر داد:

378 بازدید از طرح های اشتغال کمیته امداد شهرستان پاکدشت

(سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹) ۱۴:۰۷

رئیس کمیته امداد شهرستان پاکدشت،گفت: 378 بازدید فنی و کارشناسی در هشت ماهه امسال از طرح های اشتغال مددجویان تحت حمایت انجام شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،مجتبی عبدالهی با بیان اینکه هم اکنون 59 طرح با هدف محرومیت زدایی و کمک به اقتصاد خانواده های تحت حمایت ایجاد شده است، گفت: با اجرای این تعداد طرح برای 200 نفر فرصت شغلی ایجاد شده است.
وی افزود: از این تعداد طرح اجرا شده ، ۵۲ طرح خدماتی، سه طرح دامپروری، دو طرح صنایع دستی، دو طرح کشاورزی  با رقمی بالغ بر دو میلیارد و ۱۹۰ میلیون تومان انجام شده است.
عبدالهی با بیان اینکه یکی از امتیازات طرح‌های اشتغال زایی کمیته امداد بازدید کارشناسی است،بیان کرد: اجرای بازدیدهای فنی از اتلاف وقت وهزینه مجریان جلوگیری کرده و می‌تواند به تسهیل شرایط برای توانمندسازی خانواده‌ها کمک کند.
رئیس کمیته امداد شهرستان پاکدشت با بیان اینکه 378  نظارت از طرح‌های اشتغال درهشت ماهه امسال انجام شده است، گفت: ایجاد اشتغال پایدار، مولد و درآمدزا از اهداف نظارت از طرح های اشتغال زایی است.
وی ،گفت: نظارت کامل از ابتدا تا توانمندی طرح‌های مجریان اشتغال زایی وجود دارد و این رویکرد کمیته امداد را به سمت استفاده بهینه از منابع و حفظ سرمایه سوق داده است.
 رئیس کمیته امداد شهرستان پاکدشت با اشاره به اجرای طرح کاریابی ،گفت: با همکاری کارفرمایان و صاحبان حرف و مشاغل نیز در هشت ماهه امسال برای 110 نفر ایجاد اشتغال شده است.
انتهای پیام/
تعداد بازدید : ۵۸۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید