جزییات خبر

سه شنبه / ۴ آذر ۱۳۹۹ / ۱۶:۱۸
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۷۸۷۶۸
گزارشگر : ۹۶

ارائه خدمات درمانی به مددجویان / ارتقاء شاخص‌های بهداشتی

(سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹) ۱۶:۱۸

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان همدان گفت: از ابتدای سال جاری درزمینهٔ خدمات فرانشیز و خدمات ویژه درمان مددجویان بیش از یک میلیارد تومان هزینه شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، علی بحیرایی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان همدان بیان کرد: کلیه هزینه‌های فرانشیز بستری و اورژانس، ویزیت، دارو، پاراکلینیک و لوازم جانبی توان‌بخشی و درمانی طبق الزامات اجرایی بیمه مکمل و دستورالعمل‌های موجود از ابتدای امسال یک میلیارد و 17 میلیون تومان به مشمولین پرداخت‌شده است.

بحیرایی در ادامه گفت: برای ارتقاء شاخص‌های بهداشتی مددجویان توزیع سبد بهداشتی (ماسک، ژل ضدعفونی‌کننده، مواد شوینده و گندزدا) و آگاهی‌رسانی به مددجویان در خصوص رعایت اصول بهداشتی جهت پیشگیری از ابتلا به بیماری به‌خصوص بیماری کووید 19 به‌صورت تلفنی و مجازی، توزیع کتابچه نحوه پیشگیری از ابتلا به کرونا با رعایت پروتکل بهداشتی ازجمله فعالیت‌های انجام‌شده بوده است که بیش از 882 میلیون تومان در این زمینه هزینه ‌شده است.

وی همچنین عنوان کرد: اطمینان از دریافت دفترچه و دارا بودن بیمه پایه و مکمل، پرداخت فرانشیز و کمک‌هزینه درمانی، دریافت تجهیزات درمانی از قبیل کپسول اکسیژن و دستگاه اکسیژن ساز، دریافت سبد بهداشتی، دریافت سبد غذایی به‌منظور ارتقاء سطح سلامت بیماران کرونایی انجام‌شده است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۹۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید