جزییات خبر

چهارشنبه / ۵ آذر ۱۳۹۹ / ۱۷:۲۲
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۸۷۹۱
گزارشگر : ۹۹
توسط مرکز نیکوکاری امام زاده یحیی (ع) انجام شد:

توزیع بسته های معیشتی و بهداشتی میان نیازمندان محله امام زاده یحیی (ع)

(چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹) ۱۷:۲۲

با حضور مدیرکل کمیته امداد استان تهران، تعداد هزار و 310 بسته معیشتی و بهداشتی به نیازمندان محله امام زاده یحیی در منطقه 12 تهران به مناسبت هفته بسیج توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، در مراسمی به مناسبت هفته بسیج، با حضور سید ابوالفضل پرپنچی، مدیرکل کمیته امداد استان تهران ، تعداد  هزار  و 200 بسته معیشتی و110 بسته بهداشتی و 220 جفت کفش  میان نیازمندان محله امام زاده یحیی (ع)و مرکز نیکوکاری هلال اخضر  واقع در منطقه 12 تهران توزیع شد.
سید ابوالفضل پرپنچی، مدیرکل کمیته امداد استان تهران در این مراسم که در مسجد امام زاده یحیی(ع) برگزار شد،ضمن تقدیر از نیکوکاران و دستگاه های اجرایی، گفت: نیکوکاران و نهادهای مختلف زحمت می کشند تا در کنار هم با هم افزایی بتوانیم زندگی مناسبی برای نیازمندان فراهم کنیم .
وی با بیان اینکه هدف اصلی کمیته امداد توانمندسازی خانواده‌های نیازمند است، افزود: نتیجه ارائه همه خدمات در حوزه‌های مختلف کمیته امداد از جمله اشتغال‌زایی، مسکن، امور فرهنگی و … خوداتکایی و توانمندی خانواده‌های تحت حمایت است.
شایسته ذکر است: امامزاده یحیی نام بقعه ابوالقاسم عزالدین یحیی است که در کوچه‌ای به همین نام در محله‌ای حدفاصل شرقی-غربی خیابان ری و خیابان سیروس (مصطفی خمینی فعلی) و شمالی-جنوبی امیرکبیر به ۱۵ خرداد (بوذرجمهری) واقع شده‌است. این محله بخشی از محدوده بزرگ عودلاجان قدیم تهران است که از خیابان ناصرخسرو تا خیابان ری امتداد داشت.

انتهای پیام/

 
تعداد بازدید : ۷۰۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید