جزییات خبر

پنج شنبه / ۶ آذر ۱۳۹۹ / ۱۵:۱۵
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۷۸۸۰۲
گزارشگر : ۸۹
هم‌زمان با هفته بسیج انجام شد:

افتتاح 26 واحد مسکن روستایی در چهارمحال و بختیاری

(پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹) ۱۵:۱۵

هم‌زمان با هفته بسیج 26 واحد مسکن روستایی ویژه مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری با مشارکت سپاه پاسداران به بهره‌برداری رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، از مجموع این واحدهای مسکونی 19 واحد در روستاهای شهرستان شهرکرد، 4 واحد در روستاهای شهرستان لردگان و 3 واحد نیز در روستاهای شهرستان بن افتتاح و در اختیار خانواده‌های مددجو قرار گرفته است.

علی ملک پور، مدیرکل کمیته امداد استان با تبریک فرار رسیدن چهل و یکمین سالگرد تشکیل بسیج مستضعفین بیان کرد: نیروهای بسیجی در طول 41 سال گذشته همواره در مسیر خدمت‌رسانی به نیازمندان تلاش کرده‌اند.

وی ضمن تقدیر از تلاش‌های سپاه پاسداران در راستای تأمین مسکن ایمن و مقاوم برای خانواده‌های نیازمند افزود: این واحدهای مسکونی برای خانواده‌های مددجوی فاقد مسکن و دارای شرایط با مشارکت سپاه پاسداران احداث شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به طرح بهسازی و نوسازی واحدهای مسکونی روستایی در راستای تأمین مسکن متناسب، مقاوم و بادوام روستایی برای مددجویان گفت: نیکوکاران می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از این طرح به سامانه «طرح نوسازی مسکن روستایی» مراجعه کنند.

لازم به ذکر است، این واحدهای مسکونی در شهرستان شهرکرد با حضور سردار اکبری، فرمانده سپاه استان و سرهنگ فولادی، مسئول بسیج سازندگی سپاه استان و در شهرستان‌ها نیز با حضور فرماندهان سپاه شهرستان‌ها به بهره‌برداری رسیده‌اند.

انتهای پیام  

تعداد بازدید : ۴۳۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید