جزییات خبر

سه شنبه / ۲۳ دی ۱۳۹۹ / ۱۴:۳۵
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۷۹۷۹۳
گزارشگر : ۱۰۰

کارگروه همیاری و تشکلهای مردمی از موفق ترین کارگروههای ستاد دهه فجر است/دستگاههای اجرایی استان خدمات مجازی خود را بیشتر کنند

(سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹) ۱۴:۳۵

رئیس شورای هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی استان و دبیر ستاد دهه فجر استان با عنوان اینکه کارگروه تشکلهای مردمی در طول سالهای گذشته همواره از کارگروههای موفق و دارای برنامه های موثر در حوزه خدمت رسانی به مردم بویژه در مناطق محروم بوده است تصریح کرد: امسال نیز انتظار میرود دستگاههای عضو این کارگروه برنامه های شایسته ای را برای ارائه مردم تدارک ببینند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حجت الاسلام علی چراغی پور در نخستین نشست این کمیته که با حضور  مدیران دستگاههای عضو این کارگروه در محل اداره کل کمیته امداد استان برگزار شد  ادامه داد: امسال با توجه به شرایط کرونایی دستگاههای اجرایی استان ارائه خدمت به روش غیر حضوری و مجازی را برای ارائه به مردم تقویت کنند هرچند که در این یکسال خدمات مجازی به خوبی تجربه شده است.
وی ادامه داد: البته ارائه خدمت در مناطق محروم و روستایی عمدتاً به صورت حضوری و میدانی انجام می گیرد که این برنامه ها با رعایت پروتکل های ستاد کرونا انجام می گیرد.
چراغی پور با بیان اینکه اصلی ترین برنامه های امسال مربوط به 12 و 22 بهمن است افزود: ستاد دهه فجر این آمادگی را دارد که از برنامه های گوناگون دستگاههای اجرایی استان در خدمت به مردم استقبال و حمایت کند.
 در ادامه این نشست هر یک از  اعضای کارگروه و نمایندگان دستگاههای عضو دیدگاههای خود را در رابطه با برنامه های دهه فجر و نیز برنامه های دستگاه متبوع خود برای بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تشریح کردند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۷۳۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید