جزییات خبر

چهارشنبه / ۱ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۴:۰۰
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۷۹۹۵۴
گزارشگر : ۸۹
قائم‌مقام کمیته امداد چهارمحال و بختیاری مطرح کرد:

اختصاص یک میلیارد و 775 میلیون تومان کمک بلاعوض به مسکن مددجویان

(چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹) ۱۴:۰۰

قائم‌مقام کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: طی 10 ماهه نخست امسال، یک میلیارد و 775 میلیون تومان کمک بلاعوض به تعمیرات مسکن مددجویان استان اختصاص یافته است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، نجف علی حیدری بیان کرد: انجام امور تعمیرات کلی و جزئی واحدهای مسکونی مددجویان از جمله خدمات کمیته امداد به خانواده‌های تحت حمایت است.

وی با اشاره به اختصاص بخشی از صدقات به تعمیرات مسکن مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان افزود: یک میلیارد و 775 میلیون تومان از محل صدقات و مشارکت‌های مردمی به مددجویان پرداخت شده است.

قائم‌مقام کمیته امداد استان ادامه داد: طی این مدت 705 واحد مسکونی مددجویان به صورت کلی و جزئی تعمیر شده‌اند و همچنین فضاهای جانبی و حصار 30 واحد مسکونی نیز احداث شده است.

حیدری با اشاره به اختصاص تسهیلات از محل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت به تعمیرات مسکن اضافه کرد: همچنین با درخواست مددجویان و بررسی مددکاران 5 میلیارد و 676 میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه تعمیرات مسکن از محل این صندوق به مددجویان تحت حمایت این نهاد پرداخت شده است.

وی بابیان اینکه مسکن از نیازهای اساسی هر خانواده‌ای است و زمینه خودکفایی مددجویان را فراهم می‌کند بیان کرد: خیران و نیکوکاران می‌توانند در راستای مشارکت در این زمینه به ادارات کمیته امداد در سراسر استان و یا مراکز نیکوکاری مراجعه کنند.

انتهای پیام  

تعداد بازدید : ۷۰۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید