جزییات خبر

یکشنبه / ۵ بهمن ۱۳۹۹ / ۰۹:۴۵
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۸۰۰۱۷
گزارشگر : ۸۹
مدیرکل کمیته امداد استان مطرح کرد:

برگزاری مرحله غیرحضوری جشن نیکوکاری در چهارمحال و بختیاری

(یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹) ۰۹:۴۵

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: در بهمن‌ماه مرحله غیرحضوری جشن نیکوکاری با شماره‌گیری کد دستوری #038*8877* در استان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، علی ملک پور بیان کرد: با توجه به توصیه‌های وزارت بهداشت و درمان مبنی‌بر کاهش حضور در خارج از منزل و اهمیت رعایت اصول بهداشتی، جشن نیکوکاری نیز به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود.

وی ضمن تقدیر از کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم نیکوکار و مؤسسات خیریه از ابتدای امسال و تأمین نیازهای اقتصادی خانواده‌های مددجویان افزود: برخی از خانواده‌ها توانایی تأمین مایحتاج خود برای آغاز سال نو را ندارند.

مدیرکل کمیته امداد استان ادامه داد: از ابتدای بهمن‌ماه کد دستوری #038*8877* در راستای شرکت در جشن نیکوکاری از طریق تلفن همراه فعال شده است.

ملک پور بابیان اینکه کمک‌های مردم نیکوکار استان بخشی از مشکلات اقتصادی خانواده‌های نیازمند را رفع می‌کند اضافه کرد: مردم نوعدوست استان می‌توانند با شماره‌گیری #038*8877* سهمی در راستای کمک به نیازمندان داشته باشند.

وی با اشاره به تمایل برخی از نیکوکاران جهت شرکت حضوری در جشن نیکوکاری گفت: 13، 14 و 15 بهمن‌ماه نیز جشن نیکوکاری در مدارس(از طریق شبکه شاد)، سطح شهرها و میعادگاه‌های نماز جمعه با رعایت اصول بهداشتی برگزار می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان بابیان اینکه سال گذشته مردم استان 9 میلیارد و 26 میلیون تومان (در قالب نقد و کالا) به نیازمندان کمک کردند خاطرنشان کرد: کمک‌های نقدی و غیرنقدی نیکوکاران در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با رعایت اصول بهداشتی به دست خانواده‌های نیازمند می‌رسد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۸۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید