جزییات خبر

سه شنبه / ۷ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۲:۴۹
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۸۰۰۷۱
گزارشگر : ۸۹
مدیرکل کمیته امداد استان مطرح کرد:

احداث و تکمیل 456 واحد مسکن مددجویی در چهارمحال و بختیاری

(سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹) ۱۲:۴۹

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: طی 10 ماهه نخست امسال 456 واحد مسکن در شهرها و روستاهای استان احداث و تکمیل شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، علی ملک پور بیان کرد: تأمین مسکن ایمن و مقاوم از رویکردهای این نهاد است که زمینه آسایش و خودکفایی خانواده‌های مددجو را فراهم می‌کند.

وی افزود: مددجویان فاقد مسکن با مشاوره مددکاران به حوزه مسکن معرفی می‌شوند که در صورت دارا بودن شرایط، جهت دریافت تسهیلات به صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت معرفی می‌شوند.

مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به پرداخت کمک‌های بلاعوض همراه با تسهیلات به مددجویان ادامه داد: مؤسسات خیریه و خیران سهم بالایی در تأمین هزینه‌های احداث مسکن نیازمندان دارند.

ملک پور بابیان اینکه از این مجموع 308 واحد در شهرها و روستاهای استان احداث شده است گفت: مصالح ساختمانی مسکن مددجویان از کیفیت بالایی برخوردار و تمامی مراحل با نظارت سازمان نظام مهندسی انجام می‌شود.

وی با اشاره به تکمیل واحدهای مسکونی در مناطق شهری و روستایی خاطرنشان کرد: 148 واحد مسکونی توسط کمیته امداد استان در شهرها و روستاهای استان تکمیل شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان اضافه کرد: تأمین مسکن سهم مهمی در خودکفایی مددجویان دارد که این امر با کمک‌های خیرخواهانه مردم استان محقق می‌شود. نیکوکاران می‌توانند کمک‌های خود را از طریق ادارات کمیته امداد در سراسر استان، مراکز نیکوکاری و همچنین شماره‌گیری کد دستوری #038*8877* به دست نیازمندان برسانند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۱۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید