جزییات خبر

چهارشنبه / ۸ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۸:۰۲
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۸۰۱۲۳
گزارشگر : ۷۸
به مناسبت دهه فجر انجام می‌شود؛

آغاز همکاری سپاه، گروه‌های جهادی و قرارگاه پیشرفت در بازسازی منازل مددجویان کمیته امداد خراسان شمالی

(چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹) ۱۸:۰۲

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی با اشاره به برنامه‌های این نهاد در بزرگداشت دهه فجر گفت: طبق برنامه‌ریزی انجام‌شده با همکاری قرارگاه پیشرفت و سپاه جوادالائمه (ع) و گروه‌های جهادی، بازسازی واحدهای مسکونی اقشار محروم در ایام دهه فجر انجام می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، مجید الهی راد امروز در نشست خبری به مناسبت دهه مبارک فجر بابیان اینکه به همین مناسبت اکران فیلم‌های فاخر سینمایی در روستاها نیز از برنامه‌های این نهاد است، افزود: طرح شهید حاج قاسم سلیمانی با کمک هلال‌احمر و سپاه نیز به‌منظور اهدای بسته‌های غذایی در ایام دهه فجر به‌صورت ویژه اجرا می‌شود.
مدیرکل کمیته امداد استان در ادامه گفت: با توجه به شرایط کرونا دانش‌آموزان زیادی هستند که امکان استفاده از اینترنت و تبلت را ندارند بر این اساس طرح معلمان همدل در دهه فجر برای 400 نفر از دانش آموزان نیازمند شناسایی‌شده اجرا می‌شود.
الهی راد اجرای طرح یاس برای 40 نفر از دختران تحت پوشش کمیته امداد در جهت آموزش‌ کمک‌های اولیه را از دیگر طرح‌های ویژه این ایام برشمرد و گفت: طرح فلاح نیز در مناطق روستایی باهدف تبیین اهداف انقلاب اسلامی اجرا می‌شود.
وی تصریح کرد: 200 واحد مسکن روستایی و شهری در دهه فجر برای مددجویان کمیته امداد افتتاح می‌شود که برای ساخت آن‌ها 14 میلیارد تومان هزینه شده است.
تعداد بازدید : ۷۰۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید