جزییات خبر

دوشنبه / ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۳:۳۰
سرویس : خوزستان
کد خبر : ۱۸۰۳۳۹
گزارشگر : ۸۶
در سفر مهندس دالوند مدیرکل مسکن کمیته امداد

حل مسایل مسکن مددجویان خوزستان تا سال آینده

(دوشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۹) ۱۳:۳۰

در سفر مهندس دالوند مدیرکل مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد کشور به خوزستان جهت بازدید از روند تکمیل منازل مددجویی استان : روند احداث مسکن مددجویان کمیته امداد خوزستان مطلوب است.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد در دیدار مهندس دالوند مدیرکل مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد کشور با سید حسین میرشفیع مشاور وزیر راه و شهرسازی قطعه زمین مسکن شهرسازی در اختیار کمیته امداد امام خمینی قرارداد داده شود تا در اختیار قشر اسیب پذیر قرار گیرد.
دالوند با ابراز رضایت از وضعیت ساخت مسکن مددجویان کمیته امداد در استان گفت: خوزستان از استان های موفق در زمینه ساخت و تامین مسکن مددجویان است و در سالهای اخیر اقدامات خوبی در زمینه مسکن مددجویی استان انجام گرفته است.
وی با بیان اینکه این خدمات در سرفصل های خرید، ساخت و تعمیر منازل مسکونی ارائه می‌شود، ادامه داد:  خدمات عمرانی ارائه شده در استان شامل ساخت و تعمیرات منازل، احداث حمام و سرویس‌های بهداشتی و لوله‌کشی گاز مربوط است.
مدیر کل دفتر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد گفت: همچنین برای کمک به خانواده‌های تحت حمایت، هزینه انشعابات آب، برق، گاز و پروانه مسکن شهری مددجویان رایگان خواهد بود.
دالوند با بیان اینکه تامین سرپناه امن برای خانواده‌های تحت حمایت و نیازمند در سراسر کشور اولویت کمیته امداد است، خاطرنشان کرد: منازل احداث شده توسط کمیته امداد از لحاظ ایمنی و رعایت اصول مهندسی ساختمان بسیار دقیق است
مدیر کل دفتر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد مرکز با تاکید بر اینکه کمیته امداد به دنبال سرپناه امن است، افزود: در ساخت واحدهای مسکونی کمیته امداد، هر مرحله با نظارت ناظران اجرا و افراد ناظر انجام می شود.
وی در خصوص رویکردهای کمیته امداد در حوزه مسکن خاطرنشان کرد: توجه به مسکن مددجویان مناطق محروم، شهری و روستایی و همچنین تامین مسکن خانواده‌های ایتام در اولویت کاری ما قرار دارد.
 
تعداد بازدید : ۴۹۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید