جزییات خبر

دوشنبه / ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۱:۵۰
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۸۰۴۰۴
گزارشگر : ۸۸

افتتاح متمرکز 22 مرکز نیکوکاری کمیته امداد استان گلستان در ایام الله دهه فجر

(دوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۹) ۱۱:۵۰

22 مرکز نیکوکاری کمیته امداد استان با حضور بابایی،مدیرکل کمیته امداد استان و مدیرکل سازمان حج و زیارت گلستان و جمعی از مسئولان افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،عیسی بابایی،مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت: 22 مرکز نیکوکاری با هدف کمک به نیازمندان و محرومان به مناسبت22 بهمن ماه، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در دهه فجر افتتاح شد.
وی با توجه به افتتاح مرکز نیکوکاری حج و زیارت استان در دهه فجر سالجاری افزود:  ۲ مرکز نیکوکاری با رویکرد اشتغال ، یک مرکز با ارائه خدمات مشاوره ومددکاری ، یک مرکز تخصصی خدمات مسکن ، ۲ مرکز دانشگاهی ، یک مرکز تخصصی درمانی و ۱۵ مرکز نیز با محوریت محلات و مساجد در این مراسم به صورت متمرکز بهره برداری شد.
بابایی با اشاره به فعالیت 262 مرکز نیکوکاری در سراسر استان،خاطر نشان کرد: مراکز نیکوکاری در 10 ماهه سال جاری تاکنون با کمک و همراهی خیران و مردم نوعدوست توانست بیش از 63 میلیارد و 500 میلیون تومان مشارکت نقدی و غیر نقدی برای کمک به نیازمندان را جمع آوری کند.
وی مراکز نیکوکاری را حلقه اتصال نیکوکاران با نیازمندان و مددجویان کمیته امداد دانست و افزود: کمیته امداد با هدف واگذاری امور خیریه به عموم مردم و تسریع در رسیدگی به امور فقرا و نیازمندان با بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود در درون محله‌ها اقدام به راه اندازی  این مراکز کرده است.
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان با اشاره به رویکرد برون سپاری خدمات این نهاد به مردم تصریح کرد: مراکز نیکوکاری به عنوان بازوی کمیته امداد در تسریع کمک به نیازمندان باهدف رفع فقر و محرومیت مستضعفان، کمک‌های مردمی را جمع‌آوری کرده و در اختیار نیازمندان واقعی قرار می‌دهند.
انتهای پیام


تعداد بازدید : ۱,۰۰۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید