جزییات خبر

سه شنبه / ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ / ۰۷:۵۱
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۸۰۴۲۰
گزارشگر : ۸۵

ارائه خدمت به نیازمندان حاشیه شهر در دهه فجر

(سه شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۹) ۰۷:۵۱

رئیس کمیته امداد اداره 3 مشهد گفت: همزمان با ایام الله دهه فجر این اداره به مددجویان تحت حمایت و نیازمندان حاشیه شهر با مشارکت مراکز نیکوکاری و خیران خدمات ارائه شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، عباس کیانخواه اظهار کرد:  اکنون 15 مرکز نیکوکاری توسط این اداره راه اندازی شده است که امور آن به مردم واگذارشده است و کمیته امداد بر ارائه خدمت نظارت دارد.
وی اعلام کرد: با همکاری مشترک مرکز نیکوکاری مهر فاطمی و جمعی از خیران کمیته امداد ، 25 زندانی شامل 8 خانم و 17 آقا جرایم غیرعمد با پرداخت 250 میلیون تومان آزاد شدند در ادامه گفت: به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) 20 سری جهیزیه شامل 14 قلم کالا به ارزش ریالی هر سری 35 میلیون توزیع گردید.
کیانخواه گفت: در این ایام 1500 بسته غذایی با ارزش هر سبد 300 هزار تومان و 22 هزار پرس غذای گرم بین مددجویان، نیازمندان و اقشار آسیب پذیر با مشارکت خیران و مراکز نیکوکاری توزیع شد.
رئیس کمیته امداد همچنین از توزیع 200 بسته ایزیلایف برای بیماران زمینگیر و سالمندان با ارزش 20 میلیون تومان خبر داد و ادامه داد: به منظور احصا نیازها و رفع مشکلات مددجویان از خانواده های روستایی بصورت دوره ای سرکشی و بازدید صورت می گیرد.
وی با عنوان اینکه، 70 دستگاه بخاری بین مددجویان فاقد وسایل گرمایشی توزیع شد اظهار کرد: این اداره از 7 هزار و 300 خانوار مشتمل بر بیش از 15 هزار نفر در بخش های حمایت، اشتغالزایی، درمانی، فرهنگی و درمانی حمایت می کند که 85 درصد ساکن شهر و 15 درصد روستایی هستند. همچنین 72 درصد از مددجویان این اداره در حاشیه شهر مشهد سکونت دارند.
کیانخواه در پایان به حضور فریبا کوثری و رضا صنعتگر به عنوان چهره های هنری در این اداره به منظور بازدید از طرحهای مسکن خبرداد و افزود: این 2 نیکوکار کمک های خوبی به این اداره داشتند.
شایسته ذکر است: کمیته امداد اداره ۳ مشهد در خیابان آیت الله عبادی ۸۴ واقع شده است و از مددجویان ساکن در مناطق خیابان های عبادی (کوچه های زوج)، بلوار طبرسی جنوبی و شمالی (کوچه های زوج)، خیابان رسالت تا کوچه ۷۵، چهارراه مقدم طبرسی، راه آهن، کامیاب، آیت الله بهجت، آرامگاه خواجه ربیع، مهرمادر، یوسف زاده و ۶۳ روستای جاده کلات حمایت می کند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۵۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید