جزییات خبر

سه شنبه / ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۲:۳۲
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۸۰۴۳۰
گزارشگر : ۸۰
فرماندار آوج:

خدمات کمیته امداد گسترده و متنوع است

(سه شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۹) ۱۲:۳۲

فرماندار شهرستان آوج گفت: عرصه خدمت رسانی کمیته امداد امام خمینی (ره) متنوع و گسترده است و متناسب با نیاز خانواده های نیازمند خدمات این نهاد ارائه می شود.

به گزاش سایت خبری امداد؛ علیرضا رضایی در مراسم افتتاح و واگذاری مسکن مددجویی در روستای شاخدار از توابع بخش آبگرم بیان کرد: نظام جمهوری اسلامی همه افتخارش به مردم داری و خدمت به مردم است.

وی ادامه داد: ارزش مسئولیت در جمهوری اسلامی به مردم داری و نوکری مردم است و در این میان خدمت به محرومان و نیازمندان از برجستگی بیشتری برخوردار است.

فرماندار شهرستان آوج اضافه کرد: امروز شاهد افتتاح و واگذاری مسکن مددجویی در روستای شاخدار هستیم، یعنی خدمت به مردم در یک منطقه محروم ، این کار بسیار ازشمند است.

وی افزود: اگر کارها و خدماتی از این دست سرلوحه برنامه های دستگاههای اجرائی و جهت گیری مسئولین باشد، می توانیم به مسئولیتی که پذیرفته ایم، افتخار کنیم .

در ادامه رئیس کمیته امداد اداره آبگرم اظهارکرد: یکی از نیازهای محرومان به خصوص در مناطق روستایی مسکن است چراکه مددجویان یا مسکن ندارند و یا اگر مسکن پدری هم به آنها رسیده باشد به لحاظ قدمت نیاز به نوسازی دارد.

همت امانی عنوان کرد: امروز در این روستا یک واحد مسکونی به متراژ 63 متر و با هزینه ای بالغ بر 150 میلیون تومان به بهره برداری می رسد که استفاده کننده آن مددجویی است که سرپرست خانوار آن به دلیل بیماری صعب العلاج تحت حمایت این نهاد است.

وی توضیح داد: با توجه به هزینه بالای ساخت مسکن، برای احداث این واحد از ظرفیت های مختلف استفاده کرده ایم به طوری که کمیته امداد امام خمینی (ره) 25 میلیون تومان کمک بلاعوض، صندوق قرض الحسنه امداد ولایت 20 میلیون تومان وام قرض الحسنه، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی 18 میلیون تومان کمک بلاعوض و 40 میلیون تومان هم وام و مابقی هزینه ساخت از محل کمک خیّران تأمین شده است.

رئیس کمیته امداد اداره آبگرم یادآورشد: کمیته امداد امام خمینی (ره) آمادگی دارد تا برای تأمین مسکن نیازمندان از ظرفیت و مشارکت خیران و نیکوکاران استفاده کرده و مددجویان فاقد مسکن را خانه دار کند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۶۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید