جزییات خبر

پنج شنبه / ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۴:۰۳
سرویس : خراسان جنوبی
کد خبر : ۱۸۰۹۲۵
گزارشگر : ۷۹
مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی:

۱۸ میلیارد ریال بسته غذایی بین نیازمندان خراسان جنوبی توزیع می شود

(پنج شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹) ۱۴:۰۳

سلم آبادی ، مدیرکلکمیته امداد خراسان جنوبی گفت: در راستای رزمایش کمک های مومنانه ۶ بسته غذایی به ارزش ۱۸ میلیارد ریال بین نیازمندان استان توزیع خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، رضا سلم آبادی، مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی در آئین توزیع ۱۰۰۰ بسته های غذایی با محوریت مساجد و مراکز نیکوکاری در بین نیازمندان شهرستان بیرجند که در محل حسینیه جماران برگزار شد، اظهار کرد: در این مرحله از رزمایش کمک های مومنانه و در آستانه نوروز ۶ هزار سبد معیشتی به ارزش ۱۸ میلیارد ریال در سراسر استان توزیع می شود.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی گفت: بسته های غذایی با همت خیران و همکاری ۹۴ مرکز نیکوکاری استان جمع آوری شد که بین محرومان و اقشار آسیب دیده از کرونا توزیع خواهد شد.

سلم آبادی در ادامه  ارزش هر بسته را ۳۰۰ هزار تومان ذکر کرد و افزود: این بسته ها شامل برنج ، روغن ، حبوبات ، تن ماهی ، مواد ضدعفونی، قند ، خرما و رب گوجه فرنگی است.
وی در پایان با اشاره به آغاز  هفته احسان و نیکوکاری با شعار «عیدی برای همه» در استان، خاطر نشان کرد: از ابتدای اجرای رزمایش کمک مومنانه در سطح استان تاکنون ۴۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان کمک مردمی جمع آوری شده است.

مهدی خزاعی عرب، رئیس کمیته امداد منطقه 2 شهرستان بیرجند از آغاز توزیع یک هزار بسته غذایی در بین خانواده های نیازمند با محوریت مساجد و مراکز نیکوکاری تحت نظارت کمیته امداد امام خمینی (ره) منطقه دو بیرجند خبر داد.
خزاعی عرب در ادامه فزود: هم اکنون ۱۱ مرکز نیکوکاری در کمیته امداد منطقه ۲ بیرجند فعال هستند و به نیازمندان خدمت رسانی می کنند.
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) منطقه دو بیرجند از توزیع یک هزار بسته غذایی در بین خانواده های نیازمند با محوریت مساجد و مراکز نیکوکاری تحت نظارت خبر داد و گفت: این بسته های غذایی با همت خیران و  هفت مرکز نیکوکاری تهیه شده است.
وی ارزش هر بسته غذایی را ۳۰۰ هزار تومان اعلام کرد و افزود: در مجموع برای تهیه و توزیع این بسته ها در آستانه سال نو در بین نیازمندان ۳۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.
خزاعی عرب ادامه داد: از ابتدای امسال در طی چهار گام رزمایش کمک مومنانه بالغ بر ۱۶ هزار و ۲۵۰ سبد غذایی به ارزش ۴۰ میلیارد ریال در بین خانوارهای نیازمند  توزیع کرده ایم.
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) منطقه دو بیرجند با اشاره به توزیع ۱۴۲ هزار پرس غذا گرم در بین نیازمندان در سال جاری، تصریح کرد: از این میزان ۷۲ هزار پرس غذای گرم توسط کمیته امداد و مابقی با همت مراکز نیکوکاری طبخ و توزیع شده است.
خزاعی عرب بیان کرد: در حال حاضر بالغ بر یک هزار پرونده خانواده مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) منطقه دو بیرجند به مراکز نیکوکاری واگذار شده است و در سالهای آتی تعداد پرونده ها افزایش خواهد یافت.
وی با اشاره به اینکه در هر مرکز نیکوکاری یک مددکار پیگیری پرونده مددجویان را انجام می دهد، گفت: کمک های مومنانه و حمایت های مادی و معنوی از خانواده های نیازمند باید تداوم داشته باشد.

تعداد بازدید : ۷۵۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید