جزییات خبر

دوشنبه / ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۴:۳۹
سرویس : خراسان جنوبی
کد خبر : ۱۸۱۰۳۱
گزارشگر : ۷۹

قائم‌مقام کمیته امداد استان خراسان جنوبی منصوب شد

(دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹) ۱۴:۳۹

با حکم رئیس کمیته امداد، قائم‌مقام کمیته امداد استان خراسان جنوبی منصوب شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، با حکم سید مرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد،  محمد عرب به مدت دو سال به‌عنوان قائم‌مقام کمیته امداد استان خراسان جنوبی منصوب شد.
 محمد عرب پیش‌ از این معاونت فرهنگی کمیته امداد استان را بر عهده داشته است.
در بخشی از حکم رئیس کمیته امداد آمده است: با استناد به بند(۶) ماده (۱۴) اساسنامه و نظر به تدین، تخصص، تجربیات ارزنده و بنا به پیشنهاد مدیرکل استان، به‌موجب این ابلاغ جنابعالی را برای مدت دو سال به‌عنوان قائم‌مقام مدیرکل استان خراسان جنوبی در نهاد انقلابی کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) منصوب می‌نمایم.
نهادی که بر اساس اندیشه و تفکر دینی و فقهی حضرت امام (ره) مروج فرهنگ احسان، ایثار، انفاق و نیکوکاری در جامعه اسلامی با حفظ کرامت انسانی نیازمندان است.
بر این اساس انتظار می‌رود با بازشناسی ظرفیت‌های درون و برون‌سازمانی، باعزم و همتی راسخ و نگاهی نوآورانه همراه باروحیه‌ی ارزشی، انقلابی و جهادی، با استفاده بهینه از منابع و اجتناب از هرگونه اسراف و تجمل‌گرایی، با اتکا به خداوند متعال در راستای تحقق اهداف عالیه امداد گام‌های اساسی بردارید.
امید است تحت عنایت حضرت ولی‌عصر(عج) وبابهره گیری از تجارب و تشریک‌مساعی همکاران، توفیق خدمت‌گزاری بیشتر حاصل و موجبات قرب الهی و رضایت‌مندی مقام معظم رهبری ( مدظله‌العالی) فراهم گردد.
انتهای پیام

کمیته امداد،خراسان جنوبی
تعداد بازدید : ۸۵۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید