جزییات خبر

سه شنبه / ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۰:۱۵
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۸۱۰۴۱
گزارشگر : ۸۷
در 11 ماهه امسال انجام شد؛

پرداخت بیش از 1.8 میلیارد تومان خدمات موردی به مددجویان زنجانی

(سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹) ۱۰:۱۵

به‌منظور کمک به رفع مشکلات ضروری و موردی 13 هزار و 22 مددجوی عزیز تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان و اقشار نیازمند این استان در هفت ماهه نخست امسال بیش از یک میلیارد و 856 میلیون تومان هزینه ‌شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، هدایت صفری، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با ارائه گزارشی از  خدمات این نهاد در قالب حمایت های اجتماعی به مددجویان تحت حمایت و سایر اقشار نیازمند در 11 ماهه سالجاری، گفت: یکی از سرفصل های خدمتی کمیته امداد استان زنجان در قالب حمایت های اجتماعی، شناسایی نیازهای ضروری و فوری خانواده های عزیز تحت حمایت و ارائه خدمات متناسب با نیازهای شناسایی شده به آنان است.

وی با بیان اینکه خدمات موردی کمیته امداد در کنار خدمات مستمر این نهاد در بخش های مختلف از جمله درمانی، معیشتی، تحصیلی و آموزشی، مسکن، اشتغال و... به منظور کمک به رفع مشکلات و نیازهای ضروری خانواده های عزیز تحت حمایت  به آنها ارائه می شود ، افزود: براساس آمارهای موجود 13 هزار و 22 مددجوی تحت حمایت و سایر اقشار نیازمند در 11 ماهه سالجاری از خدمات موردی این نهاد در بخش های مورد نیاز شناسایی شدۀ آنان، بهره مند شده اند.

صفری با بیان اینکه  جامعه هدف بهره مند از خدمات موردی و ضروری کمیته امداد در 11 ماهه سالجاری در قالب مددجویان عزیز تحت حمایت کمک معیشت بگیر و خانواده غیر تحت حمایت بهره مند از نظام حمایتی تک و چند خدمتی این نهاد بوده است، اضافه کرد: طبق بررسی های انجام شده هزار و 500 مورد از خدمات موردی و ضروری کمیته امداد استان زنجان در 11 ماهه سالجاری به خانواده های غیر تحت حمایت به ویژه افراد و مشاغل آسیب دیده از کرونا ارائه شده است.

وی همچنین ادامه داد: به منظور ارائه خدمات موردی و کمک به رفع نیازهای ضروری و فوری خانواده های عزیز تحت حمایت و سایر اقشار نیازمند استان در 11 ماهه سالجاری بیش از یک میلیارد و 856 میلیون تومان هزینه شده است.

صفری با بیان اینکه منابع مورد نیاز برای ارائه خدمات موردی به خانواده های عزیز تحت حمایت و اقشار نیازمند از طریق اعتبارات این نهاد و هم افزایی آن با کمکهای مردمی تأمین می شود، تصریح کرد : بر اساس آمارهای موجود بیش از 741 میلیون تومان از منابع مورد نیاز برای ارائه خدمات موردی و اورژانسی به جامعه هدف این نهاد از محل کمک های مردمی تأمین و به گروههای مختلف مددجویی تحت حمایت و سایر اقشار نیازمند پرداخت شده است. انتهای پیام

تعداد بازدید : ۷۰۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید