جزییات خبر

دوشنبه / ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۰:۰۵
سرویس : خراسان جنوبی
کد خبر : ۱۸۱۶۶۶
گزارشگر : ۷۹
معاون اشتغال و خودکفائی خراسان جنوبی عنوان کرد:

پرداخت 145 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی برای نیازمندان

(دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰) ۱۰:۰۵

معاون اشتغال و خودکفائی کمیته امداد خراسان جنوبی از پرداخت 145میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی طی 12 ماهه سال گذشته در جهت اجرای طرح‌های اشتغالزایی به نیازمندان خراسان جنوبی خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، سیدرضا حسینی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خراسان جنوبی با بیان اینکه توانمندسازی و شکوفایی استعدادها و تامین خوداتکایی نیازمندان و محرومان از مهم ترین اهداف این نهاد است، افزود: کمیته امداد با فراهم کردن زمینه خودکفایی افراد مستعد اشتغال تحت حمایت با اهداء تسهیلات لازم درطرح های خودکفایی (خوداشتغالی)، مشاغل خانگی(توان افزایی) و کارانگیزی نقش مهمی در جهت توانمند سازی آنان ایفا می کند.
حسینی در ادامه افزود: ایجاد اشتغال برای مددجویان و خودکفایی آنان، گام بزرگی در توانمندسازی و خروج آنها از چرخه حمایتی کمیته امداد محسوب می شود و طی 12 ماهه سال گذشته 3930   طرح اشتغالزایی با اعتبار145میلیارد تومان برای 5513 نفراز مددجویان تحت حمایت فرصت شغلی ایجاد شده است.
وی خاطر نشان کرد: بیشتر طرح های اجرا شده در راستای توانمند سازی مددجویان تحت حمایت ، در زمینه های دامداری، کشاورزی، صنایع دستی، حمل و نقل، صنعتی و معدنی ، خدمات است که 54 درصد در مناطق روستائی و 46 درصد در مناطق شهری اجرا  شده است.
انتهای پیام


کمیته امداد،خراسان جنوبی
تعداد بازدید : ۲۹۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید