جزییات خبر

دوشنبه / ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۰:۰۷
سرویس : خراسان جنوبی
کد خبر : ۱۸۱۶۶۷
گزارشگر : ۷۹

کمک‌های مردمی به کمیته امداد خراسان جنوبی ۸۸ درصد افزایش یافت

(دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰) ۱۰:۰۷

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: درآمدهای کمیته امداد استان در حوزه مشارکت‌های مردمی سال ۹۹ نسبت به سال گذشته ۸۸ درصد افزایش یافت.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، احمد رفیعی، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد خراسان جنوبی گفت:  سال گذشته از محل مشارکت‌های مردمی ۱۱۸ میلیارد و ۵۵۹ میلیون تومان کمک‌های نقدی و غیر نقدی جمع‌آوری شده که این رقم نسبت به سال ۹۸ رشد خوبی داشته است.
رفیعی  با اشاره به اینکه ۱۸۸ درصد برنامه‌‍‌های امداد در حوزه مشارکت‌های مردمی سال گذشته محقق شده است گفت: از رقم جمع‌آوری شده ۵۴ میلیارد و ۳۲۷ میلیون تومان صدقات، ۲۸ میلیارد و ۵۸۳ میلیون تومان کمک‌های مبتنی بر نیاز و ۳۶ میلیارد و ۴۰۶ میلیون تومان اکرام ایتام و محسنین بوده است.
وی یادآور شد: در حوزه صدقات نیز با وجود ۷۸ هزار و ۶۷ صندوق فعال در بین مشترکان، ۷۵ درصد برنامه‌های سال گذشته محقق شده و درآمد حاصل شده نیز نسبت به مدت مشابه سال قبل آن ۲۱ درصد رشد داشته است.
وی عنوان کرد: در حوزه کمک‌های مبتنی بر نیاز ۷۳ درصد رشد و در حوزه اکرام ایتام و محسنین ۹۶ درصد کمک‌های مردمی رشد داشته است.
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد خراسان جنوبی با بیان اینکه در حال حاضر هشت هزار و ۴۹۰ فرزند یتیم و محسنین در خراسان جنوبی تحت حمایت امداد هستند گفت: ۳۱ هزار و ۱۶ حامی از این افراد حمایت می‌کنند.
هم اکنون ۴۳ هزار و ۹۹۰ خانوار معیشت‌بگیر و تبصره ۱۴ تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی هستند.

انتهای پیام

کمیته امداد،خراسان جنوبی
تعداد بازدید : ۳۰۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید