جزییات خبر

یکشنبه / ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۰۹:۴۵
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۸۱۷۷۹
گزارشگر : ۸۷
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان عنوان کرد:

تحقق شعار سال در حوزه کاری کمیته امداددر گرو تلاش در ایجاد پویایی اقتصادی و اشتغالزایی برای جامعه هدف است

(یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۰۹:۴۵

تحقق شعار سال در حوزه کاری کمیته امداد در گرو حرکت باتدبیر و تلاش عالمانه در ایجاد پویایی اقتصادی و اشتغالزایی برای مددجویان عزیز تحت حمایت است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، هدایت صفری، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در نشست ماهیانه کارگروه اصلی هیئت اندیشه ورز کمیته امداد استان زنجان، با اشاره به دستاوردهای این نهاد در بخش های مختلف در سال گذشته، گفت: تحقق برنامه ها و اهداف کمی تعیین شده در سال گذشته حاصل همت همگانی در حوزه انجام رسالت سازمانی و رسیدگی اثربخش به خانواده های عزیز تحت حمایت و اعتماد خیران به کارکردهای این نهاد در حوزه محرومیت زدایی و توانمندسازی بوده است.

وی همچنین ادامه داد: ماحصل کار کمیته امداد استان زنجان در سال گذشته زییایی حضور و مشارکت خیران در برنامه های اجرایی این نهاد و جاری شدن فضای همدلی و کمک مومنانه به نیازمندان در سطح جامعه بوده و در سایه همین دستاوردها علیرغم شرایط سخت و چالش های اقتصادی و محدودیت های ناشی از شیوع ویروس منحوس کرونا شاخص های خدمت رسانی اثربخش به خانواده های عزیز تحت حمایت در بخش های مختلف ارتقاء قابل توجهی یافته است.

صفری در ادامه با اشاره به نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به «تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها»، اضافه کرد: تحقق اهداف نامگذاری سال در حوزه کاری کمیته امداد در گرو حرکت باتدبیر و تلاش عالمانه در ایجاد پویایی اقتصادی و اشتغالزایی برای مددجویان عزیز تحت حمایت  بوده و وظیفه کارگزاران محرومیت زدایی نظام در این نهاد معرفت افزایی و دانش افزایی در حوزه رسالت و مأموریت سازمانی و تمهید راهکارهای عملی عالمانه و دانش محور برای رسیدن به اهداف تعیین شده است.

وی با اشاره به اینکه تلاش جهادی  برای تحقق اهداف نظام در حوزه واگذار شده به این نهاد و اعتماد افزایی در جامعه با هدف پای کار آوردن بیشتر مردم به صحنه کارگزاری خدمت به نیازمندان باید یکی از شاخص های مهم امدادگران باشد، افزود: در سایه خدمت اثربخش، اعتماد و سرمایه اجتماعی افزایش می یابد و از همین رو نقش آفرینی موثر در ایجاد درآمد باثبات برای خانواده های عزیز تحت حمایت و فراهم کردن زمینه توانمندسازی جامعه هدف از طریق حرکت انقلابی، راهبردی، خلاقانه و نوآورانۀ امداد گران در این بخش باید بیشتر از گذشته مورد توجه قرار گیرد. 

صفری همچنین تصریح کرد: با همین نگاه فعالیت کارگزاران محرومیت زدایی نظام در کمیته امداد باید به سمتی هدایت شود تا با درک مناسب از شرایط موجود و ایجاد فضای کسب و کار و تلاش بر مبنای دانش محوری، خلاقیت و نوآوری زمینه های لازم برای تحقق شعار سال و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در حوزه کاری این نهاد به ویژه توانمندسازی و ایجاد درآمد باثبات برای مددجویان عزیز تحت حمایت فراهم شود.

گفتنی است در پایان این نشست با اهدای لوح تقدیر از افسانه چتر نور خانم گل لیگ برتر بانوان ایران وبازیکن تیم شهرداری سیرجان وفرزند یکی از همکاران شاغل در کمیته امداد استان زنجان تجلیل به عمل آمد . انتهای پیام    

  

 

تعداد بازدید : ۳۷۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید