جزییات خبر

یکشنبه / ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۸:۱۳
سرویس : کردستان
کد خبر : ۱۸۱۷۹۸
گزارشگر : ۱۰۱

اهدای 1000 کیلو برنج به نیازمندان توسط سپاه بیت المقدس استان کردستان

(یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۸:۱۳

سپاه بیت المقدس استان کردستان با مشارکت در طرح اطعام نیازمندان در ماه رمضان، از طریق کمیته امداد یک تن برنج اهدا کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سردار صادق حسینی بعدازظهر امروز  با حضور در محل تهیه و پخت غذای نیازمندان در اردوگاه علی ابن ابی طالب(ع) که با حضور مدیر کل کمیته امداد کردستان برگزار شد،عنوان کرد: مجموعه کمیته امداد و خیران با هدف کمک به نیازمندان و اطعام و دستگیری از این قشر از جامعه در این مکان مشغول به خدمت هستند و تلاش می کنند.

وی افزود:  سپاه بیت المقدس استان کردستان نیز در جهت خدمت به نیازمندان به خصوص در سال گذشته و در دوران بیماری کرونا با اجرای برنامه کمک های مومنانه طی چندین مرحله نسبت به توزیع بسته های معیشتی در بین نیازمندان اقدام کرده است.

سردار حسینی  با بیان اینکه سپاه بیت المقدس استان کردستان با مشارکت در طرح اطعام نیازمندان یک تن برنج را طریق کمیته امداد اهدا کرده ، عنوان کرد: همچنین از نیمه دوم ماه رمضان در جهت دستگیری از نیازمندان ۶ هزار بسته معیشتی در بین خانواده های نیازمند توزیع می شود.

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان افزود: خدمت به محرومان عبادت است و مبنا و پایه انقلاب اسلامی براساس خدمت به مستضعفین بنا نهاده شده و هر اندازه به این قشر خدمت شود کم است.

لازم به ذکر است در این برنامه مدیر کل کمیته امداد استان کردستان با اهدای لوحی به سردار حسینی از حمایت سپاه از برنامه های اکرام ایتام، اطعام نیازمندان و تامین مسکن خانواد ه های تحت حمایت تقدیر کرد.

انتهای پیام/
تعداد بازدید : ۳۷۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید